© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Bitexen Hesap Silme ve İptali

Bitexen Hesap Silme ve İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1235 0
Bitexen Hesap Silme ve İptali

Bitexen Hesap Silme ve İptali

Bitexen hesap silme ve iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bitexen 2018 yılında kurulmuş bir Kripto para takip uygulamasıdır. Bu platform üzerinden Kripto para alım satım işlemleri yapılabilmektedir. Bu platform kendi alanı içinde ülkemizde 3.sırada yer almaktadır. Kripto para alım satımı yapan kişilerin güvenilir bir şekilde kullandığı uygulamadır.

Bitexen kripto alım satım uygulaması İTÜ Arı Teknokent tarafından kurulan bir uygulamadır. Uygulamanın kurulumu için oldukça yüklü bir sermaye kullanılmıştır. Oldukça gelişmiş bir uygulamadır. Bu yüzden kripto para ile alım satım yapan kişiler diledikleri gibi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak kimi zaman hesaplarını iptal etmek isteyebiliyorlar. Bunun için ise gerekli adımların atılması yeterli olmaktadır.

Bitexen Hesap Silme ve İptali

Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 

Kripto alım satım işlemleri son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Kripto alım satımı için birçok farklı uygulama ve firma bulunuyor. Ancak Türkiye genelinde en çok kullanılan uygulamalardan birisi şüphesiz Bitexen uygulamasıdır. Güvenlik açısından oldukça sağlam olduğu için kişilerin kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Kimi zaman Kripto alım satımı yapmaktan vazgeçen kişiler ya da başka bir uygulama kullanmaya karar veren kişiler hesaplarını iptal etmek isteyebiliyor. Bu işlem ise oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Sizde artık Bitexen uygulamasını çeşitli sebeplerden dolayı kullanmak istemiyor iseniz adımları takip ederek yapmanız mümkün olacaktır.

 

Hesap İptali Adımları

 

Bitexen hesabınızı artık kullanmak istemiyor iseniz gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bitexen hesabınızı kapatmak için uygulama ya da site içinden herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Bunun için direkt olarak Bitexen ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. destek@bitexen.com mail adresine hesabınızı kapatmak istediğinizi belirten bir mail atmanız gerekmektedir.

Bitexen ile iletişime geçerek hesap kapatma isteğinizi ilettikten sonra yetkililer isteğinizi inceleyecektir. İsteğiniz incelendikten sonra ise uygun görülmesi halinde hesabınız kapatılacaktır. Bitexen hesabınızı iptal etmek için firma ile iletişime geçmek dışında başka herhangi bir yol bulunmamaktadır. Bu yüzden eğer böyle bir düşünceniz var ise kısa süre içinde belirtilen mail adresi üzerinden iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

Bitexen hesap silme ve iptali

 

Bitexen, İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı bir firmadır. Bu yüzden resmiyeti konusunda herhangi bir şüphe yoktur. Resmi bir firma olması da kişilere daha fazla güven vermektedir. Dünya genelinde ise alanında ilk 50 içinde yer almaktadır. Bu yüzden her geçen gün kullanıcı sayısı katlanarak artmaya devam etmektedir.

bitexen kripto alım satımı

Bitexen hesap silme ve iptali yapmak için yetkililere mail atmanız gerekiyor. Ancak bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunuyor. Mail atacağınız adres Bitexen’e üye olur iken kullandığınız e-posta adres olmalıdır. Böylelikle sıkıntısız bir şekilde iletişime geçmeniz mümkün olacaktır. Siz de Bitexen hesabınızı kapatmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir