© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Bitaksi Nasıl İptal Edilir

Bitaksi Nasıl İptal Edilir

admin admin - - 5 dk okuma süresi
784 0
bitaksi iptali

Bitaksi Nasıl İptal Edilir

bitaksi Nasıl İptal Edilir  Diye bir çok kullanıcı google arama yaparak net bilgi bulamadıgından sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Bitaksi uygulaması son zamanlarda oldukça fazla kullanBitaksi Nasıl İptal Edilirılmaya başlanmıştır.

Bu uygulama sayesinde çok iyi bilmediğiniz bir mevkide olsanız dahi kolaylık bir şekilde taksi bulmanız mümkün olacaktır. Kişilerin kimi zaman çağırdıkları taksiyi iptal etmeleri gerekebiliyor. Böyle durumlarda ise akıllara direkt olarak Bitaksi nasıl iptal edilir sorusu geliyor. Gerekli olan şartlar yerine getirildiği takdirde oldukça kolay bir iptal yolu bulunmaktadır.

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra kayıt esnasında telefon numarası ve şifre istenecektir. İstenilen bilgileri girdiğiniz takdirde kolay bir şekilde üyeliğinizi tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir. Uygulamayı indirirken ya da daha sonrasında uygulama ile ilgili herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Üyelik İptali

 

Bitaksi uygulaması sayesinde bulunduğunuz yere en yakın olan taksiyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise taksi çağırmak için gerekli adımları izlemeniz gerekiyor. Uygulamaya girdiğiniz zaman karşınıza taksi seçeneği çıkacaktır. Bu seçenekler klasik, kabinli ve turkuaz olarak üç şekildedir. Dilediğiniz taksinin üzerine tıklayarak yakınınızda olan seçenekleri görebilirsiniz. Daha sonra ise gidecek olduğunuz yeri yazmalısınız.

Oldukça kullanışlı olan bu uygulamaya bireyler bir süre sonra ihtiyaç duymayabiliyor. Hal böyle olunca ise üyelik iptali yapmak isteyebiliyorlar. Uygulama üzerinden hesabım>bilgilerim>ayarlar>üyelik iptali adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz 0850 333 4700 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilir ve bu şekilde de üyelik iptali yapabilirsiniz.

bitaksi iptali

Üyelik İptali Nasıl Yapılır

 

Bitaksi uygulaması üzerinden taksi çağırdınız ve bu taksiyi iptal etmek istiyorsunuz. Böyle bir durumda elbette iptal mümkündür. Ancak bazı noktalara dikkat etmekte fayda olacaktır.  Müşteriye en yakın taksi yönlendirilir. Sürücü izin verir ise müşteriye araç ile ilgili bilgiler aktarılır. Taksinin gelmesini istemiyor iseniz iptal şansınız bulunmaktadır. Ancak elinizi hızlı tutmanız gerekmektedir.

Taksi iptali yapmak istiyor iseniz taksiyi çağırdığınız sayfada iptal seçeneğini görmeniz mümkün olacaktır. Taksiyi çağırdıktan sonra 2 dakika içinde iptal işlemini yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde taksiye binileceği kabul edilmektedir. Haksız yere taksi iptali yapılır ise ya da taksi yanınıza kadar geldikten sonra iptal yapılır ise belli bir miktar ücret ödenmesi gerekmektedir.

Bitaksi Nasıl İptal Edilir? Hangi Yollar İzlenmeli?

 

Bitaksi uygulamasını kullanan kişiler için hem nakit hem de banka kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerin kullanabilecek oldukları kartlar:

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi

 

Belirtilen bankalar ile ödeme yapılabilmektedir. Aynı anda 3 kart tanımlama şansınız bulunmaktadır. Sürücüler bu uygulama çalışanı değildir. Kendileri bu uygulamaya üye olmaktadır. Sürücü ile müşteri buluşturma platformu olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır. Oldukça kolay bir şekilde üyelik işleminizi gerçekleştirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın taksiyi ise konum ile harita üzerinden rahatça bulabilirsiniz.

Uygulamayı artık kullanmak istemiyor iseniz Bitaksi nasıl iptal edilir sorusuna verilen yanıttaki adımları takip ederek şartlar karşılandığı takdirde taksiyi iptal edebilirsiniz.

Bitaksi Nedir

BiTaksi, taksi sürücüleri ile yolcuyu buluşturan ve akıllı telefonun sayesinde taksi çağırmanı sağlayan bir platformdur. Böylelikle kullanıcıların deneyimiyle her geçen gün dahada güçlenen uygulamayla birlikte daha iyi hizmetler sunuyor. Hanği şehirlerde kullanıldığını merak edenleri de unutmadık ;

Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Muğla, Adana, Mersin, Samsun ve Kayseri olmak üzere 11 şehirde hizmet veriyoruz. Diğer şehirlerde de kullanabilmen için çalışıyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri İletişim

 

Uygulamanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için numarasını aşağıda bırakıyorum aklınıza takılan soruları yorum olarak bizlere atabilirsiniz;

 

[jet_box color=”cyan”]0850 333 47 00[/jet_box]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir