© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Armut Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Armut Üyeliği Nasıl İptal Edilir

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1216 0

Armut Üyeliği Nasıl İptal Edilir

 

Bir çok kullanıcı nasıl iptal ettirebilirim diye araştırma içerisindeydi bizde sizler için ,Böyle durumlarda ise Armut üyeliği nasıl iptal edilir sorusu akıllara gelmektedir.Armut platformu kişilerin birçok ihtiyacına yönelik hizmet sunan bir sitedir. Bu site üzerinden dilerseniz hizmet verebilirsiniz, dilerseniz de hizmet alabilirsiniz. Site içinde hizmet almak ya da hizmet vermek istiyor iseniz üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bir süre hizmet verdikten sonra çeşitli sebeplerden dolayı kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Hizmetinizi aldıktan sonra kullanmak istemiyor olabilirsiniz.

Armut sitesi birçok hizmeti içinde bulundurmaktadır. Yalnızca bu site üzerinden kazanç sağlayarak geçimini sürdüren birçok birey bulunmaktadır. Site güvenilir bir şekilde hizmet vermek isteyenleri ve hizmet almak isteyenleri buluşturmaktadır. Dilediğiniz birçok hizmeti Armut sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Üyelik İptali

 

Armut sitesi kullanıcıları site içinde birçok hizmeti bulabilmektedir. Sitede başlıca verilen hizmetler:

 • Temizlik
 • Tadilat
 • Özel Ders
 • Psikolog
 • Tamir
 • Nakliyat
 • Düğün-Organizasyon
 • Masaj
 • Diyet
 • Fizyoterapi

Sayılan hizmetler yalnızca birkaçıdır. Temizlik için oda sayısı ev büyüklüğü gibi özellikleri belirterek teklif alma şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra özel ders kategorisinden faydalanmak isteyen kişilerin yüz yüze- online seçenekleri bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda kısa bir süre içinde teklif iletilmektedir. Bu teklif size uygun olduğu takdirde kabul ederek hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Siteyi artık kullanmak istemediğinize karar verdi iseniz çok kolay bir şekilde Armut üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

Armut Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Hizmet Veren Üyelik İptali

 

Armut üyelik iptali yapmak istediğinize karar verdi iseniz bu işlemi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken nokta bu işlem uygulama üzerinden henüz yapılamamaktadır. Bu işlemi yapmak için Armut web sitesine girmeniz gerekmektedir. Site üzerinden kolaylıkla üyelik iptali işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Armut web sitesine girdikten sonra kullanıcı bilgilerinizi şifrenizi girerek sayfanıza giriş yapınız. Hizmet profillerim kısmına girdiğiniz zaman sayfanın alt kısmında ‘bu profili sil’ seçeneğini göreceksinizdir. Bu seçeneğe tıklayarak hizmet profilinizi kolaylık ile silebilirsiniz. Ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan yalnızca hesabınıza girmeniz profilinizi silmeniz için yeterli olacak bir işlemdir.

Hizmet Alan Üyelik İptali

 

Armut sitesini eğer hizmet almak için kullanıyor iseniz farklı bir yol izlemeniz gerekmektedir. Bu üyelik iptali işlemini de oldukça kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Armut sitesini kullanarak birçok farklı hizmetten faydalanabilirsiniz. Temizlik, tadilat, özel ders, masaj, psikolog gibi birçok farklı alanda hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanarak birçok ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Üyelik işleminizi gerçekleştirir iken kullanmış olduğunuz e-posta adresiniz aracılığı ile destek@armut.com e-posta adresine mail atmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazarak maili gönderebilirsiniz. Dilerseniz üyelik iptaliniz neden yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Armut üyeliği nasıl iptal edilir sorusuna cevap bulduktan sonra gerekli adımlar doğrultusunda işlemleri tamamlamalısınız. Daha sonra ise çok kısa bir süre içinde size bilgi maili atılacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir