© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Bein Sport Üyelik İptali

Bein Sport Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1160 0
Bein Sport Üyelik İptali

Bein Sport Üyelik İptali

 

Bein Sport üyelik iptali, artık bu kanalları izlemek istemeyen kişilerin başvurduğu bir yoldur. Birçok kişinin hayatında spor önemli bir yere sahiptir. Spor yapsın yapmasın, sporları izlemeyi seven de birçok kişi bulunmaktadır. Spor izlemeyi sevenler için ise Bein Sport tam olarak biçilmiş bir kaftandır. Bein Sport kanalında futbol, voleybol, basketbol, tenis gibi birçok spor karşılaşmasının izlenmesi mümkün olmaktadır.

Spor karşılaşmaları her ne kadar erkeklerin dikkatini çok fazla çekse de bundan hoşlanan birçok kadın da bulunmaktadır. Böyle olunca Bein Sport izleyici sayısı bir hayli artmaktadır. Farklı televizyon platformlarında çeşitli spor kanalları bulunmaktadır. Ancak Bein Sport en fazla tercih edilenlerden birisidir demek yanlış olmayacaktır. Bein Sport izlemek istemeyen kişiler ise üyelik iptali yapması gerekmektedir.

Bein Sport Üyelik İptali

Üyelik İptali

Bein Sport üyelik iptali yapmak isteyen kişilere birkaç yol sunulmaktadır. Bu yollar:

 • Faks ile iptal
 • Elden evrak teslim ederek iptal
 • Telefon ile iptal
 • Mektup göndererek iptal
 • Digiturk yetkili bayiiler ile iptal
 • Web sitesi üzerinden iptal

Günümüzde faks ve mektup ile üyelik iptali yapmak fazla tercih edilmemektedir. Dilerseniz 0212 473 73 73 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Üyelik iptali yapmak istediğinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır. 0212 473 99 99 numarasına da gerekli evraklar ile birlikte faks göndermeniz mümkün olmaktadır. Mektup göndermek için ise gerekli adresi teyit ederek evrakları toplayıp posta yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Bein Sport üyelik iptali işleminde en çok tercih edilen yollardan birisi ise Digiturk bayilerine gitmektir. Bayiye gittikten sonra üyelik iptali yapmak istediğinizi söylediğiniz takdirde gerekli işlemler yapılmaya başlanacaktır.

Web Üzerinden Bein Sport Üyelik İptali

 

Bein Sport üyelik iptali için tercih edebileceğiniz yollardan biri web sitesi iletişim kanalıdır. Bein Sport yazarak girdiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan web sitesine giriniz. Sayfanın el altına inmelisiniz. Alt sağ kısımda bulunan bize ulaşın kısmına tıklayınız. Burada karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formu doldurarak Bein Sport üyelik iptali yapmak istediğinizi yazabilirsiniz.

Bein sport iletişim formu içinde sizden isim-soy isim, telefon numarası, e-posta adresi, mesaj konusu ve mesaj içeriği istenmektedir. Konu olarak üyelik ya da diğer seçeneğini seçebilirsiniz.

Üyelik İptali Gerekli Evraklar

Bein Sport üyelik iptali yapılacağı zaman bazı evraklara ihtiyaç duyulmaktadır. Gerekli evraklar:

 • C kimlik belgesi arkalı-önlü fotokopisi
 • Abone olan kişinin imzası
 • Cep telefon numarası
 • Üyelik numarası ya da dijital kart numarası gerekmektedir.

Kişiler Bein sport üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirdikleri zaman HDMI kablosu, kumanda, Scart kablosu, adaptör, elektrik kablosu gibi araçları teslim etmesi gerekmektedir. Bu malzemeler kişiler üye olur iken teslim edilir, üyelik iptalinde ise geri alınır. Siz de dilediğiniz yolu seçerek kolaylıkla Bein Sport üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir