© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Aliexpress Üyelik İptali

Aliexpress Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1198 0
Aliexpress Üyelik İptali

Aliexpress Üyelik İptali

 

Aliexpress üyelik iptali yapmak isteyen kişiler olabiliyor. Aliexpress günümüzde oldukça fazla kullanılan bir alışveriş platformudur. Aliexpress Çin merkezli olarak hizmetini sürdürmektedir. Ancak ülkemizde birçok kişi rahatlıkla alışveriş yapabiliyor. Bu site için dünya genelinde çok satış yapan sitelerin başında geliyor demek yanlış olmayacaktır. Dünyanın birçok yerine ürünlerini kolaylıkla ulaştırabilmektedir.

Aliexpress sitesi içinde aradığınız birçok ürün bulmanız mümkün olacaktır. Bu ürünler kimi zaman ülkemizdeki fiyata göre daha uygun olabiliyor. Ancak kimi zaman ise kat kat fazlası bir fiyata sahip olabiliyor. Bu yüzden genel olarak her alışveriş sitesinde yapıldığı gibi fiyat takibi yapmakta fayda olacaktır. Kişiler alışveriş yapmadıkları için üyeliklerini iptal etmek isteyebiliyor. Bunun için gerekli adımları takip etmek yeterli olacaktır.

Aliexpress Üyelik İptali

Üyelik İptali Nasıl Yapılır

 

Aliexpress üyelik iptali nasıl yapılacağı bu uygulamayı kullanmak istemeyen kişilerin sıklıkla araştırdığı bir konudur. Aliexpress web üzerinden kullanılabildiği gibi uygulama olarak cihazlara da indirilebiliyor. Kişiler elbette dilerse direkt olarak uygulamayı silebilir. Ancak bu durum üyelik iptalini gerçekleştirmeyecektir. Bu yüzden uygulamayı kullanmak istemeyen kişiler öncelik ile üyelik iptali yapmak isteyebiliyor.

Aliexpress her ne kadar severek kullanılsa dahi kimi zaman kişiler kullanmak istemiyor olabilir. Bu durumun birçok sebebi olabilir. Kullanmaya başlarken üyelik oluşturulması gereken bir platformdur. Artık kullanmamaya karar veren kişiler ise üyelik iptali yaparak uygulamayı silmek isteyebiliyor.

Üyelik İptali Adımları

 

Aliexpress üyelik iptali yapmak için gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Aliexpress üyelik iptali:

 • Aliexpress resmi web sitesine giriniz
 • Kullanıcı bilgilerinizi girerek kendi hesabınıza giriş yapınız
 • Sağ üst kısımda hesaplarım sekmesine giriniz
 • Hesaplarım sekmesinde görecek olduğunuz ayarlar kısmına giriniz
 • Bu kısımda profilimi düzenle bölümü ile karşılaşacaksınız
 • Profil düzenleme kısmında hesabımı kapat seçeneğine tıklayınız.

Bu adımları takip ederek kolaylık ile Aliexpress üyelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapacağınız esnada şifrenizi unutmamış olmaya dikkat etmelisiniz. Sizden kullanıcı adı ya da e-posta adresi ile birlikte şifre isteyecektir. Uzun zamandır siteyi kullanmayan kişiler şifrelerini unutabiliyor. Böyle durumlarda ise öncelikle şifrenizi değiştirmelisiniz.

Aliexpress Üyelik İptali 2022

Aliexpress Üyelik İptali

 

Aliexpress üyelik iptali işlemi için yapmanız gereken yalnızca gerekli adımları takip etmek olacaktır. Adımlar takip edildiği takdirde yalnızca birkaç dakika içinde üyelik iptali işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Hesabınızı sildikten sonra alışveriş yapmaya devam etmeniz mümkün olmayacaktır. Alışveriş yapmak için yeniden üyelik oluşturmanız gerektiğini unutmayınız.

Aliexpress kullanımınızı dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Bu konu ile ilgili herhangi bir bekleme süresi ya da kullanım süresi bulunmamaktadır. Aliexpress üyelik konusunda kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dilerseniz e-posta adresi ile dilerseniz sosyal medya hesapları ile kolaylıkla üye olabiliyorsunuz. Aliexpress aynı kolaylığı kullanıcıları üyelik iptali yapmak istedikleri zaman da sağlamaktadır. Siz de adımları takip ederek Aliexpress üyelik iptali işlemini yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir