© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Azar Hesap Silme

Azar Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1225 0
Azar Hesap Silme

Azar Hesap Silme

 

Azar hesap silme işlemi artık uygulamayı kullanmak istemeyen kişilerin sıklıkla araştırdığı bir durumdur. Teknoloji geliştikçe internet üzerinden her geçen gün kişilerin iletişim kurması daha kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra ise sosyal medya üzerinden birçok farklı arkadaşlık ve flört sitesi bulmak mümkün hale geliyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen sitelerinden birisi ise Azar’dır.

Azar uygulaması her ne kadar çok fazla tercih ediliyor olsa dahi zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı kişiler hesaplarını silmek isteyebiliyor. Kişiler aradığı arkadaşı bulduklarında ya da artık site içinde geçirecek vakit bulamadıkları zaman artık uygulamayı kullanmak istemeyebiliyor. Böyle durumlarda ise profillerinin açık kalmaması için hesap silme yoluna gitmek istiyorlar.

azar hesap silme işlemi

Uygulamada Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 

Sosyal medya hesaplarının her geçen gün artmaya devam etmesi ile kişiler farklı mecralar ile tanışmaya başlıyor. Özellikle bulunduğu yerden dahi sosyalleşmeyi seven kişiler için birçok farklı uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar arasında şüphesiz en çok tercih edilenlerden birisi Azar uygulamasıdır.

Azar uygulamasına ara vermek isteyen kişilerin de profillerini tamamen silmesi gerekmektedir. Çünkü uygulama kişilere hesap dondurma seçeneği sunmuyor. Bu yüzden bir süre sonra geri dönmeyi düşünüyor iseniz ya hesabınızı hiç kapatmamanız gerekiyor ya da tamamen hesabınızı silmeniz gerekiyor. Hesabınızı sildikten bir süre sonra yeniden dönüş yapmayı düşünürseniz baştan hesap oluşturmanız gerekmektedir.

 

Hesap Silme Adımları

 

Azar hesabınızı silmek istemeniz durumunda gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Azar web sitesi ya da uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapınız. Daha sonra ayarlar kısmına giriniz. Sonraki adım ise ‘ Azar hakkında ‘ kısmına girmek olacaktır. Bu kısımda hesap kapatma sekmesine tıklayarak kolay bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

Azar hesabınızı bir süre sonra yeniden kullanmak istiyor iseniz kapatmamanız daha doğru olacaktır. Çünkü kapattığınız taktirde sıfırdan bir hesap açmanız gerekecektir. Azar uygulamasına üye olur iken yaptığınız adımlar hesap silme konusunda da oldukça önemlidir. Çünkü eğer üyelik sırasında VIP üyelik oluşturdu iseniz farklı birkaç adım daha izlemeniz gerekecektir.

Azar Hesap Silme

Hesap Silme Dikkat Edilecekler

Azar hesabınızı silmek istiyorsanız ve VIP üyeliğiniz var ise öncelikle bu aboneliği iptal etmelisiniz. IOS cihazlarda bu işlem Apple Store üzerinden yapılır iken Android cihazlarda Google Play üzerinden yapılmaktadır. Her ikisinde de mağazaya girdikten sonra abonelikler sekmesine girmeniz gerekmektedir. Bu kısımda aboneliği kolay bir biçimde iptal etmeniz mümkün olacaktır.

Azar hesap silme işlemi için aboneliğiniz var ise bunu iptal ettikten sonra hesabınızı kolayca silebilirsiniz. İlk önce aboneliği iptal etmek ise oldukça önemlidir. Böylelikle yaptığınız işlemleri garantiye alarak yapmış olursunuz. Kayıtlı olan banka kartınız üzerinden her ay ödeme çekimi yapılmayacaktır. Abonelik iptalinden sonra hesabınızı silerek işlemleri kolay bir şekilde tamamlamış olabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir