© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rezervasyon İptali
  4. »
  5. Garenta Araç Rezervasyon İptali

Garenta Araç Rezervasyon İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1252 0
Garenta Araç Rezervasyon İptali

Garenta Araç Kiralama

Garenta araç rezervasyon iptali oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Garenta uzun yıllardır araç kiralama hizmeti vermektedir. Araçlara günümüzde her daim ihtiyaç duyulmaktadır. Son dönemlerde araç kiralama talepleri oldukça fazla artmıştır. Garenta firması da Türkiye’nin birçok yerinde hizmet verdiği için büyük bir rağbet görmektedir.

Garenta firmasından araç kiralamak isteyen kişiler önceden rezervasyon yaptırabiliyor. Önceden rezervasyon yaptıran kişiler de kimi zaman çeşitli sebeplere bağlı olarak iptal işlemini gerçekleştirmek isteyebiliyor. Yalova, Trabzon, İzmir, İstanbul, Konya, Samsun, Nevşehir, Muş,  Muğla, Kayseri gibi çeşitli birçok ilde hizmet verilmektedir. Hizmet verilen illerin tamamı Garenta firmasının resmi sitesinde yer almaktadır. Siteye erişim sağlayarak kolaylık bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Garenta Araç Rezervasyon İptali

Araç Kiralama İptali Koşulları

Garenta firmasından kiralamış olduğunuz araçların iptalleri mümkündür. Ancak bazı koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Elbette öncelikle kiralama koşullarına göz atmak gerekmektedir. Kiralayacak olduğunuz araca göre koşullarda değişiklik göstermektedir. Ekonomi sınıfındaki araç kiralamaları için ehliyet süresinin 1 yıl yaşın ise 21 olması gerekmektedir. Ekonomi Plus ve orta araç grubu için ise 2 yıllık ehliyet ve 23 yaş sınırı bulunuyor.

Araç rezervasyon iptallerinizi yapmak için son 24 saat kalana kadar işlemleri yapmanız gerekmektedir. Aksi halde 1 günlük araç kiralama ücreti alınacaktır. Kiralama süresine 24 saat kala rezervasyon yaptırdı iseniz kiralama işleminden sonra 1 saat içinde iptal etme işlemini yapabilirsiniz.

Garenta Araç kiralama

Araç Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Garenta araç kiralama iptali yapmak istiyor iseniz oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle koşulların yerine gelip gelmediğine dikkat etmelisiniz. Son 24 saat kala yapılan iptal işlemlerinde 1 günlük kiralama bedelinin kesileceğini unutmayınız. Bu durumları göz önünde bulundurarak kolaylıkla iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garenta firmasının çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz bu konuda yeterli olacaktır. 444 5 478 numarasını arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak aracı hangi şehirden kiraladı iseniz o şubeyi arayarak daha kısa sürede işlemlerinizin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Garenta web sitesine giriş yaptığınız zaman şubeler kısmına giriniz. Bu kısımda aracı kiralayacak olduğunuz şehri bularak oradaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Araç Kiralama İptali

Garenta firması uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır. Oldukça titiz bir çalışma yürütülerek müşterilerinde güvenliğini sağlamaya çalışmaktadır. Her araç için farklı koşullar ve özellikler bulunuyor. Bu konuda net bilgiler firma ile iletişime geçtiğiniz zaman sizler ile paylaşılacaktır.

Garenta Araç Rezervasyon

Garenta araç rezervasyon iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Siz de herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içinde bu işlemleri tamamlayabilirsiniz. Yukarıdaki yazıda bahsedilen durumları göz önünde bulundurarak ve yukarıda bahsedilen şekilde gerekli adımları atarak araç rezervasyon iptali yapmanız mümkün olacaktır. Araç kiralama iptali yapacak iseniz vakit kaybetmeden gerekli adımları atmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir