© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Turknet Abonelik İptali

Turknet Abonelik İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1218 0
Turknet Abonelik İptali

Turknet Abonelik İptali

Turknet abonelik iptali oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen bir işlemdir. Turknet İstanbul merkezli internet sağlayıcılarından birisidir. İnternet günümüzde insan hayatında büyük bir yere ve öneme sahiptir. Telefon, bilgisayar, tablet hatta TV bile artık internet olmadan kullanılmak istenmiyor. Birçok farklı internet sağlayıcısı içinden Turknet çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Hangi interneti kullanacak olursanız olun abonelik oluşturulması gerekiyor. Elbette Turknet internet sağlayıcısı kullanmak isteyen kişilerin de öncelikle abonelik oluşturması gerekmektedir. İnterneti bir süre kullandıktan sonra kişiler abonelik iptali yapmak isteyebiliyor. Farklı bir internet sağlayıcısı kullanmak istenebiliyor ya da bir süre internet kullanılmak istenmeyebiliyor. Böyle durumlarda ise aboneliği oldukça kolay bir şekilde iptal etmeniz mümkün olmaktadır.

Turknet Abonelik İptali

Turknet Abonelik İptali Adımları

Turknet internet sağlayıcısını kullanıyorsanız ve abonelik iptali yapmak istiyorsanız bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir. Turknet online olarak hizmet vermektedir. Yani herhangi bir yerde bir şubesi bulunmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun abonelik iptali yapmak isteyen kişilerin işlemlerini online kanallar aracılığı ile yürütmesi gerekmektedir.

Turknet abonelik iptali için https://turk.net/destek/nasil-yaparim/aboneligimi-nasil-iptal-ederim.html web adresini ziyaret edebilir ya da 0850 288 80 80 telefon numarasını arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitesinden ya da çağrı merkezinden gerekli tüm bilgileri alarak bir dilekçe hazırlamanız gerekmektedir. Olması gerektiği gibi dilekçenizi hazırlayarak fax yolu ile Turknet firmasına ulaştırabilirsiniz. Böylelikle abonelik iptali talebiniz alınmış olacaktır.

Turknet Abonelik Ne Zaman İptal Edilir?

Turktnet aboneliği oluşturulurken online olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde abonelik iptali de online bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Turknet abonelik iptali için fax çekmeniz gerekmektedir. Fax çekildikten 24 saat içinde abonelik iptali talebiniz işleme koyulmaktadır. Böylelikle aboneliğiniz kısa süre içinde son bulmuş olacaktır.

turknet abonelik iptal dilekcesi

Turknet aboneliğiniz bittikten sonra ise 7 gün içinde kullanımınız sona erecektir. Turknet firmasına ait yüz yüze görüşülebilecek bir yer olmadığı için merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını SMS ya da mail yoluyla alabilirsiniz. Firmaya mail attığınız takdirde yoğunluk durumuna göre değişmesi ile birlikte oldukça kısa bir süre içinde dönüş yapılmaktadır.

Turknet Abonelik İptali İçin Gerekli Belgeler

Turknet aboneliğinizi iptal etmek için fax çekecekseniz gerekli olan bazı belgeleri bilmekte fayda olacaktır. Fax çekerken dilekçe kağıdınızın üzerinde abonelik numarası ya da hizmet numarası yer almalıdır. Bunun yanı sıra ise iletişim bilgileri ve imza bulunmalıdır. Son olarak ise aboneliği bulunan kişinin arkalı önlü kimlik fotokopisi gerekmektedir.

Turknet abonelik iptali oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan online olarak abonelik iptali işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İlk kez abonelik iptali yapacak olan kişilere işlemler kimi zaman karışık gelebiliyor. Ancak sorun yaşandığı durumlarda kurumla iletişime geçildiği takdirde kısa süre içinde sorun çözülerek kişilere yardımcı olunuyor.

 

Turknet abonelik iptal dikçesi

 

 

TÜRKNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

Telefon / Abone No:

İletişim Numarası ve E-mail Adresi:

Firmanızdan halihazırda almakta olduğum ………………………………………..…..……. Numaralı telefon hattına ait (bireysel/kurumsal) adsl internet hizmetimin iptal edilmesini talep ederim.

Tarih: ……/……/…………

Ad Soyad:                                                                                       İMZA       :

 

EK: Kimlik Fotokopisi

 

 

Yukarıda yazılan yazı’da dilekçe örneği olup kendinize göre doldurup bilgisayarda çıktı aldıktan sonra noktalı kısımları kalem ile doldurup gönderebilirsiniz.

3 şekilde iptal hakkı sunuyor sizlere ;

• E-Devlet üzerinden abonelik iptal etme,

• E-Faks veya klasik faks yöntemiyle abonelik iptal etme,

• Kargo/posta yöntemiyle abonelik iptal etme.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir