© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Atasun Optik Randevu Alma

Atasun Optik Randevu Alma

admin admin - - 4 dk okuma süresi
924 0
atasun optik randevu alma

Atasun Optik Randevu 

Atasun Optik randevu alma işlemiyle ilgili nasıl adımlar izleneceği müşterileri tarafından merak edilmektedir. Atasun Optik 1891 yılında Hollanda merkezli olarak kurulmuştur. Ülkemizde en çok tercih edilen gözlük markalarından birisidir. Hem günlük güneş gözlüğü hem de numaralı gözlük bulmak mümkündür. Üstelik kaliteli ürün seçeneği ile birçok kişinin dilediği şekilde gözlük bulması kolaylaşıyor.

Göz doktoruna gidildiği zaman doktorun gözlük yazmasıyla birlikte kişiler gözlüklerini nereden alacağını düşünmeye başlıyor. Bunun yanı sıra güneş gözlüğü ya da dinlendirici almak isteyen kişiler, gözlük camı, gözlük çerçevesi değiştirmek isteyen kişiler de en iyi ürüne sahip olmak istemektedir. Böyle durumlarda da kişilerin aklına ilk olarak Atasun Optik geliyor.

Atasun Optik Randevu Alma

Atasun Optik Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Atasun Optik mağazalarının herhangi birinden ürün almak istiyorsanız gitmeden önce randevu alabilirsiniz. Kimi zaman gidilen mağazalarda yoğunluk olabiliyor. Böyle durumlardaysa sıra beklemek zorunda kalınabiliyor. Gittiğiniz zaman sıra beklemeden işlemlerinizin yapılmasını istiyorsanız Atasun Optik’ten randevu alarak alışverişinizi yapmaya gidebilirsiniz. Atasun Optik randevu alma adımları:

 • Atasun Optik’ten randevu almak için resmi web sitesine girmeniz gerekmektedir.
 • Sağ üst kısımda online randevu al seçeneğini göreceksiniz.
 • Buraya tıkladığınızda sol kısımda şehir seçmenizi isteyecektir.
 • Şehir ve ilçe seçiminizi yapınız.
 • Alt kısımlarda işaretlediğiniz ilçede bulunan Atasun Optik şubelerini görebilirsiniz.
 • Dilediğiniz şubeyi seçerek uygun olan saate randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu saatiniz geldikten sonra sıra beklemeden alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Atasun Optik Müşteri Hizmetleri

Atasun Optik mağazaları içinde kadın güneş gözlüğü, erkek ve çocuk güneş gözlüğü, numaralı-numarasız lens, numaralı gözlük ve dinlendirici bulmak mümkündür. Ürün seçeneğinin çok olması nedeniyle gözlük ihtiyacı duyan çoğu kişinin tercih ettiği bir firmadır. Firma iletişim konusunda da oldukça titiz bir çalışma sürdürmektedir.

Atasun Optik ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Alışverişinizle ilgili herhangi bir problem yaşadığınız zaman ya da randevunuzla ilgili bir olumsuzluk meydana geldiği takdirde müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz. 444 67 85 telefon numarasını arayarak Atasun Optik müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz. Kısa süre içinde bağlantı sağlanarak görüşme başlayacaktır.

atasun randevu alma

Atasun Optik Randevu Alma

Atasun Optik içinde dünyada ünlü olan ve sevilerek tercih edilen çoğu gözlük markasını bulmak mümkündür. Bu yüzden çoğu kişi Atasun Optik mağazalarını tercih ediyor. Çünkü istenilen birçok markayı bir arada bulmak mümkün hale geliyor. Üstelik randevu alarak gidildiği takdirde sıra beklemeden ve vakit kaybetmeden işlemlerin yapılması kişilerin beğenisini topluyor.

Atasun Optik randevu alma işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Web sitesi üzerinden rahatlıkla randevu alınabilmektedir. Randevu alma sırasında yaşadığınız bir aksaklıktan dolayıysa müşteri hizmetleriyle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Atasun Optik ile iletişime geçmenin bir diğer yoluysa web sitesinde bulunan iletişim formudur. İletişim formunda sizden istenen bilgileri girerek mesajınızı gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir