© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Bershka Sipariş İptali

Bershka Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1073 0
Bershka Sipariş İptali

Bershka Sipariş İptali

Bershka sipariş iptali konusu kişilerin sıklıkla araştırdığı konular arasında yer alıyor. İspanya merkezli olarak kurulan firma 1998 yılında hizmete başlamıştır. 2000’li yıllardaysa online alışverişe başlamıştır. Kurulduğu günden beri özellikle gençler tarafından oldukça ilgi çekici olmayı başarmıştır. Bunun sebebi ise ürünlerin her zaman kaliteli olması ve seçeneğin fazla olmasıdır.

Bershka markasından alışveriş yapan kişiler ürün iadesinin nasıl olacağını, sipariş iptali için nasıl bir yol izleneceğini ve ödeme iadesinin nasıl yapılacağını merak ediyor. Online alışveriş sitelerinin birçoğu için bu konular merak edilmektedir. Her markanın ve her sitenin kendisine göre farklı yolları ve kuralları bulunuyor. Bershka markasının da kendisine göre kuralları bulunmaktadır.

Bershka Sipariş İptal etme

Bershka Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Bershka markasından online olarak alışveriş yaptıysanız ve siparişinizi iptal etmek istiyorsanız takip etmeniz gereken bazı adımlar bulunuyor. Bershka sipariş iptali adımları:

  • Bershka web sitesine giriş yapınız.
  • Kullanıcı bilgilerinizle hesabınıza giriniz.
  • Ana sayfa üzerinde bulunan ‘siparişlerim’ kısmına giriniz.
  • Karşınıza çıkacak olan sayfada verdiğiniz siparişleri görebilirsiniz.
  • İptal etmek istediğiniz siparişin yanında bulunan ‘siparişi iptal et’ butonuna tıklayınız.

Bu adımları sırasıyla takip ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde sipariş iptali yapmanız mümkün olacaktır. Üye olmadan sipariş verdiyseniz site içinde bulunan ‘siparişlerim’ kısmına giriniz. Sağ tarafta bulunan ‘kayıt olmadan alışveriş mi yaptın’ kısmının altında bulunan e-posta ve telefon numarası alanlarını doldurunuz. Böylelikle sipariş iptali ile ilgili süreç başlamış olacaktır.

Sipariş İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bershka siparişinizi iptal etmek istiyorsanız bilmeniz gereken bazı konular vardır. Sipariş iptali yapmak için ürününüzün henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Ürün kargoya verildikten sonra siparişinizin elinize ulaşmasını bekleyerek belirlenen süre içinde iade işlemlerini yapmaya başlamanız gerekmektedir.

Bershka ürün siparişinizi verirken siteye üye olmadıysanız sipariş iptali sırasında sizden istenen e-posta adresi ve telefon numarasının sipariş verirken sisteme girdiğiniz bilgilerle aynı olması gerekmektedir. Bu duruma özellikle dikkat etmenizde fayda olacaktır. Aksi halde maalesef sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde sipariş iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Bershka Sipariş İptali

Bershka Müşteri Hizmetleri

Uzun yıllardır hizmet veren Bershka markası her konuda kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Ürünlerinin kaliteli olmasıyla dikkat çekmesinin yanı sıra verdiği hizmetle de müşterilerinin beğenisini toplamayı başarmaktadır. İletişim konusu da müşterilerin genel olarak dikkat ettiği konular arasında yer alıyor. Yaşanan sorunlardan dolayı ya da merak edilen soruları sormak için çağrı merkeziyle hizmet vermektedir.

Bershka sipariş iptali işlemiyle ilgili merak ettiğiniz ve aklınıza takılan sorular varsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 0850 282 50 06 telefon numarası üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi sabah 10.00 akşam 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir