© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilet İptali
  4. »
  5. Anadolu Jet Bilet İptali

Anadolu Jet Bilet İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1613 0
Anadolu Jet Bilet İptali

Anadolu Jet Bilet İptali

Anadolu Jet bilet iptali yapmak için bazı koşulların gerçekleşmesi gerekiyor. Anadolu Jet firması üzerinden birçok yere uçak bileti almak mümkün. Alım işlemleri satış ofislerinden, web sitesinden ve online olarak uygulamalar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Biletler genellikle bir süre önceden alınıyor. Bu yüzden zaman zaman bazı aksaklıklar nedeni ile bilet iptali yapılması gerekebiliyor.

Anadolu Jet firmasından aldığınız biletleri iptal etmek ya da değişiklik yapmak istiyor iseniz bunu uçuşa en az 2 saat kalana kadar yapmanız gerekmektedir. Uçuşa 2 saatten daha az bir zaman kaldığında herhangi bir değişiklik ya da bilet iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Elbette iptal işlemi için gerekli olan farklı koşullar da bulunuyor.

Anadolu Jet Bilet İptali

Anadolu Jet Standart Sınıf Bilet İptali

Anadolu Jet firmasından satın alacak olduğunuz biletler sınıf sınıf farklılık göstermektedir. Eğer standart sınıftan bilet aldıysanız gerekli adımları sırası ile yerine getirmeniz gerekmektedir. F, U, W, V ve P sınıflarından bilet aldıysanız uçak biletinizi iptal etmeniz mümkün olmayacaktır.

Uçuş saatine 12-2 saat arasında bir zaman kaldığı sürede bilet değişikliği yapılır ise geri ödemelerde 100 TL kesinti yapılmaktadır. Standart sınıftan bilet alan kişi uçuşa 12 saatten daha az bir zaman kaldığında Anadolu Jet bilet iptali işlemi yapılmamaktadır. Uçuşa 12 saatten daha fazla bir zaman var iken bilet iptal edilecek olur ise 100 TL ceza kesintisi uygulanmaktadır.

Anadolu Jet Ekstra Sınıf Bilet İptali

Anadolu Jet firmasından bilet alırken ekstra sınıftan aldıysanız gerekli adımları atmanız ve koşulları bilmeniz gerekmektedir. Uçuşa son 2 saat kala bilet değişikliği yapılırsa 100 TL ceza kesintisi uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra da 15 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Uçuşa 12 saatte daha az bir zaman kaldıysa bilet iptali yapmanız mümkün değildir. 12 saatten daha fazla bir zaman var iken bilet iptali yapmak isterseniz 100 TL ceza ücreti alınmaktadır. Ekstra sınıfta F, U, W, V ya da P sınıflarından bilet aldı iseniz uçuşa kaç saat kalırsa kalsın herhangi bir şekilde iptal işlemi yapmanız mümkün değildir.

bilet iptali anadolujet

Anadolu Jet Konfor Sınıfı Bilet İptali

Anadolu Jet konfor sınıfı bilet değişikliği için uçuşa 2 saat kaldıysa 100 TL ceza ücreti ve 15 TL işlem masrafı alınmaktadır. Sınıf farkı miktarı ise geri teslim edilmemektedir. Uçuşa 2 saatten daha fazla bir zaman var ise değişiklikte yalnızca 15 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Anadolu Jet bilet iptali için uçuşa 2 saatten daha fazla bir süre var ise sorunsuz bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşa en az 2 saat kaldı ise hiçbir şekilde bilet iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden biletinizi iptal etmeniz gerekiyorsa en az 3 saat önceden iptal etmeniz gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir