© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Airbnb Hesabı Nasıl İptal Edilir

Airbnb Hesabı Nasıl İptal Edilir

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1267 0
Airbnb Hesabı Nasıl İptal Edilir

Airbnb Hesabı Nasıl İptal Edilir?

 

Tüm bunların yapılması için ise üyelik oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra siteyi kullanmak istemeyen kişiler ise Airbnb hesabı nasıl iptal edilir sorusunun cevabını merak etmektedir. Airbnb konaklama hizmeti sunmaktadır. Tatile gitmeden önce ya da konaklama ihtiyacı duyan birçok kişi 2008 yılında kurulan bu site ile rezervasyon yaptırabilir.Kişiler tatile gidecekleri bölgeyi seçerek daha sonra ise gidecek oldukları tarihi belirleyerek uygun konaklama yerlerini görebilirler.

Siteye girdiğiniz zaman sitenin üst kısmında bir arama motoru yer almaktadır. Buradan seyahate gidecek olduğunuz yeri aratarak sonrasında tarih seçimi yapmalısınız. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra ise karşınıza konaklamak için uygun olan oteller çıkacaktır. Bu kısımda hangi otelin hangi olanağı sağladığını kolaylık ile öğrenebilirsiniz.

Hesap İptali

 

Airbnb sitesinde yalnızca oteller bulunmamaktadır. Bu site ile evini kiraya vermek isteyen kişiler ve kiralamak isteyen kişiler bir araya gelmektedir. Kimi zaman ev sahipleri evinin yalnızca bir odasını geçici olarak kiraya vermek isteyebiliyor. Böyle durumlarda bu site içinde ilan oluşturabiliyorlar. Böylelikle buna ihtiyacı olan kişiler de ev sahibi ile iletişime geçebiliyor. Airbnb hesabı nasıl iptal edilir 

Üyeliğini oluşturan kişilere belli miktar bonus ödenmektedir. Yer ve tarih seçiminizi yaparken mutlaka kaç kişi kalacak olduğunuzu da belirtmelisiniz. Daire ya da tek kişilik oda kiralama şansınız bulunmaktadır. Siteyi devamlı olarak kullanmıyor iseniz kiralama işleminiz son bulup kalma durumunuz geçtikten sonra dilediğiniz zaman üyelik iptalinizi kolaylık ile yapabilirsiniz.

Airbnb Hesabı Nasıl İptal Edilir

Adım Adım Hesap İptali

 

Kişiler sitelere üye olduktan sonra bir de bu sitelerden üyeliklerini nasıl sileceklerini merak edebiliyor. Airbnb sitesi hakkında da en çok araştırılan konulardan birisi hesap iptali konusudur. Hesap iptali için:

  • Airbnb web sitesine giriş yapınız
  • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriniz
  • Verilerinizi yönetin kısmına girmeniz gerekmektedir
  • Bu kısımda bulunan hesabı sil butonuna tıklayabilirsiniz

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde hesabınız tamamen silinecektir. Üyelik iptali yapmaya karar verdikten sonra yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Konaklama işleminiz son bulduktan sonra üyelik işleminizi iptal etmelisiniz. Aksi takdirde yaptığınız rezervasyonlar iptal olacaktır.

Üyelik İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Airbnb üyelik iptali yapmaya karar verdikten sonra bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hesabınızı sildikten sonra yeniden aktifleştiremeyeceğinizi unutmamalısınız. Hesabınızı geri açmak ya da verilerinizi kurtarmak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Siteyi yeniden kullanmak istediğiniz takdirde yeniden hesap açmanız gerekecektir. Bu yüzden iyice düşünerek iptal işleminizi gerçekleştirmelisiniz.

Dilerseniz hesabınızı uyku moduna alarak verilerinizin saklanmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınız bu modda iken istek ya da soru alma şansınız bulunmamaktadır. Ancak yaptırdığınız rezervasyonlar gözükmektedir. Airbnb hesabı nasıl iptal edilir sorusunun cevabı oldukça basittir. Yapılması gereken yalnızca Airbnb hesabınıza giriş yaparak gerekli adımları takip etmek olacaktır. Saniyeler içinde istediğiniz şekilde hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir