© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Adidas Sipariş İptali

Adidas Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
892 0
adidas sipariş iptal etme

Adidas Sipariş İptal Etme

Adidas sipariş iptali yapılıp yapılamayacağı son dönemlerde sıklıkla araştırılmaktadır. Çünkü artık kişiler online alışverişi oldukça fazla tercih etmektedir. Birçok markada olduğu gibi Adidas markasında da internet satışı çok fazladır. Durum böyle olunca sipariş iptali yapmak isteyen kişilerde olabiliyor. Adidas web sitesi üzerinden alışveriş yapmak için siteye üye olmak gerekmektedir.

adidas sipariş iptal etme

Bu markanın sitesine üye olmak oldukça kolaydır. Bu yüzden işlemlerinizi yapmanız çok uzun sürmeyecektir. Kurulduğu günden beri spor mağazaları sıralamasında ilk üçü hiçbir zaman elden bırakmamıştır. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen mağazalar arasında yer almaktadır. Son dönemlerde online alışverişe başlamasıyla kişiler daha fazla tercih etmeye başlamıştır. Ancak maalesef telefon üzerinden sipariş oluşturmak mümkün değildir.

Adidas Sipariş İptali Yapmak Mümkün mü?

Adidas internet sitesi üzerinden sipariş veren kişiler yanlış bir ürün aldığını fark ettiyse ya da satın almaktan vazgeçtiyse sipariş iptali yapmak isteyebiliyor. Böyle durumlarda nasıl bir yol izleyeceklerini ve sipariş iptali yapıp yapamayacaklarını merak etmektedir. Bu yüzden bu konu sıklıkla araştırılmaktadır.

Adidas ürünlerinden sipariş veren kişilerin sipariş süreci hemen başladığı için maalesef sipariş iptali yapmak mümkün değildir. Ürün henüz kargoya verilmemiş olsa dahi sipariş iptali yapılamamaktadır. Bunun yerine kişiler, ürün ellerine ulaştıktan sonra iade sürecini takip etmek durumunda kalırlar. Sipariş iade süresi genellikle sorunsuz bir şekilde tamamlandığı için kişiler problem yaşamamaktadır.

Yanlış Sipariş Verilirse Ne Yapılmalı?

Bu markanın mağazasından online olarak alışveriş yaptıktan sonra sipariş iptali yapılamamaktadır. Bu yüzden müşteriler yanlış ürün aldıklarını fark ettikleri zaman ne yapacaklarını merak edebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız Adidas müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yetkililer probleminizi dinleyerek gerekli bilgileri sizden alır ve işlemlerinizi yapmaya başlar.

Markanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için 0850 822 38 98 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre içinde Adidas müşteri hizmetleriyle bağlantınız başlayacaktır. Verdiğiniz siparişle ilgili bilgiler sizden istenecektir. Bu yüzden bu bilgileri yanınızda bulundurmaya dikkat ediniz. Bundan sonraki süreçte ise yetkililer taleplerinizi inceleyerek sizinle irtibat halinde olacaktır. Size geri dönüş yapılacaktır.

adidas sipariş iptali

Adidas Sipariş İptali

Adidas üzerinden yaptığınız alışverişlerde sipariş iptali yapamadığınız için iade adımlarını takip etmeniz gerekecektir. Ürününüz mağazaya ulaştıktan sonra gerekli incelemeler yapılacaktır. Ürünün iade alınmasında herhangi bir problem olmazsa iade talebiniz kabul edilecektir. Size e-posta yoluyla bilgi verilecektir. İadeniz kabul edildikten sonra ödemeniz size geri verilecektir.

Geri gönderdiğiniz ürünler iade için uygun değilse ürününüzü size geri gönderilecektir. Sorunlarınıza çözüm bulamadığınız takdirde müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri Pazar günü hizmet vermemektedir. Bunun haricindeki günlerdeyse sabah 08.45 ile akşam 18.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Adidas sipariş iptali yapamayacağınız için farklı konulardaki sorunlarınız için belirtilen saatlerde kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir