© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Ablo Hesap Silme

Ablo Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
979 0
ablo hesap silme

Ablo Hesap Silme

Ablo hesap silme işleminin yapılıp yapılamayacağı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ablo 2011 yılında Belçika merkezli kurulan bir sosyal ağdır. Bu platform sayesinde kişiler yeni insanlar ile tanışarak sohbet edebiliyor ve sohbet ederken kendini geliştirebiliyor. Üstelik konuştuğunuz kişi sizden kilometrelerce uzakta olabilir. Böylelikle farklı yerlerden insanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

ablo hesap silme

Ablo uygulamasında dil öğrenme şansınız bulunuyor. Öğrenmeye başladığınız dili ana dili olarak kullanan kişiler ile iletişime geçerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Böylelikle farklı bir ülkeye gitmenize gerek kalmadan bulunduğunuz yerden öğrendiğiniz dili pekiştirme fırsatını yakalamış olabilirsiniz. Ancak uygulamayı kullanmak için öncelikle üye olunması gerekmektedir. Uygulama ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Hesap Silme Mümkün mü?

Ablo uygulaması kullanırken birçok kişi keyif alıyor. Ancak bir süre kullandıktan sonra ve öğrendikleri dili yeterli seviyeye getirdiğini düşünen kişiler artık uygulamayı kullanmak istemeyebiliyor. Böyle bir durumda ise uygulama konusunda fazla bilgisi olmayan kişiler hesap silme işleminin mümkün olup olmadığını merak edebiliyor.

Ablo uygulamasına üye olurken işlemler oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bu yüzden kullanıcılar aynı kolaylığı hesap silme işleminde de bekliyor. Çünkü genel olarak bakıldığı zaman uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Uygulamada hesap iptali yapmanız mümkündür. Ablo devamlı olarak kullanılabilecek bir uygulama olmadığı için belli bir süre sonra uygulamayı cihazınızdan kaldırmak isteyebilirsiniz. Uygulamayı silmeden önce ise hesabınızı kapatmanız faydalı olacaktır.

 

ablo hesap iptali

Hesap Silme Adımları

Ablo hesabınızı silmeye karar verdiyseniz gerekli adımları sırasıyla takip etmeniz gerekmektedir. Ablo hesap silme adımları:

 • İlk olarak Ablo uygulamasını açarak kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
 • Daha sonra sağ alt kısımda bulunan ‘mesajlar’ kısmına giriniz.
 • Sonraki adımda ise sağ üst köşede bulunan profil resminize tıklayınız.
 • Karşınıza profil sayfanız çıkacaktır.
 • Bu sayfanın sol üst kısmında ayarlar sekmesi bulunuyor. Buraya tıklayınız.
 • Sonraki adımda ‘profil ve hesap’ kısmına giriniz.
 • Bu sayfanın en altında ‘hesabı sil’ seçeneği bulunuyor.
 • ‘Beni o kapıya götür’ seçeneğine tıklayınız. Daha sonra şifrenizi giriniz.

Son olarak şifrenizi yazdıktan sonra adımlarınız tamamlanmış olacaktır ve hesabınızı silme işleminiz başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır.

Ablo Hesap Silme

Ablo uygulaması kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Hatta 2019 yılında Google Play üzerinden yapılan oylamada en iyi uygulama seçilmiştir. Uygulama içinde dilediğiniz filtreyi yaparak istediğiniz dili seçebilirsiniz. Böylelikle geliştirmek istediğiniz dili kullanan kişiler ile sohbet edebilir ve öğrendiğiniz dili daha akıcı bir hale getirebilirsiniz.

Ablo hesap silme işlemi için izlenebilecek tek seçenek bulunuyor. Bu seçenek hesabınızı kapatmak için yeterli olacaktır. Bu yüzden farklı yöntemler aramaya gerek duymayacaksınızdır. Ablo uygulamasını artık kullanmak istemiyorsanız yukarıda bahsedilen adımları sırası ile takip ediniz. Sorunsuz bir şekilde ve oldukça kısa bir süre içinde Ablo hesabınızı silme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir