© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Arasana Üyelik İptali

Arasana Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1040 0
arasana üyelik iptali

Arasana Üyelik İptali

Arasana üyelik iptali birçok kişi tarafından araştırılan bir konu haline geldi. Çünkü uygulama her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. İnternet üzerinden yeni kişiler ile arkadaşlık kurmak artık çok daha kolay. Devamlı olarak yeni arkadaşlık uygulamaları çıkmaktadır. Arasana uygulaması da bunlardan yalnızca bir tanesidir. Ancak kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topluyor.

Uygulamaya üye olurken kişilerin telefon numarası gerekmektedir. Ancak telefon numarası uygulamada saklı kalmaktadır. Diğer kullanıcıların sizin numaranızı görmesi mümkün değildir. Uygulama üzerinden yapılan görüşmelerin ücreti ise telefon faturanıza yansıtılmamaktadır. Aranmak istediğiniz zamanlara tamamen sizin karar verdiğiniz bir platformdur. Uygulama sayesinde yeni arkadaşlıklarınızı güvenilir bir şekilde kurabilirsiniz.

Üyelik İptali Yapmak Mümkün müdür?

Arasana uygulamasında oluşturulan profiller bir süre sonra kapatılmak istenebiliyor. Uygulama her ne kadar kullanıcılar tarafından beğenilse de kimi zaman çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak üyelik iptali yapılmak istenebiliyor. Arasana sitesi yeni kişiler ile tanışmak isteyenler için oldukça güvenilir bir platformdur. Aramak istediğiniz kişiyi ara dedikten sonra karşı tarafta 0216 240 02 40 numarası gözükmektedir.

Üyelik işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra kısa süre içinde profilinizi oluşturabilirsiniz. Profil oluşturma işleminizi de tamamladıktan sonra konuşmak istediğiniz kişilerin özelliklerini filtreleyerek arama tuşuna basabilirsiniz. Böylelikle karşınıza görüşme sağlamak isteyeceğiniz kişiler çıkacaktır. Üstelik uygulamayı kullanırken hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Dilediğiniz zamanda üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

arasana üyelik iptali

Üyelik İptali Adımları

Arasana üyeliğinizi sonlandırmaya karar verdiyseniz gerekli adımları atmanız gerekmektedir. Arasana üyelik iptali adımları:

  • Kendinize ait olan bir e-posta adresine giriş yapınız.
  • Daha sonra alıcı kısmına destek@arasana.com adresini yazınız.
  • Konu kısmına ise üyelik iptali/hesap silme başlığı yazabilirsiniz.
  • Mesaj kısmına geçtiğiniz zaman üyeliğinizi silmek istediğinizi yazınız.

Üyelik iptali yapmak istediğinizi yazarken neden yapmak istediğinizi belirtmeniz faydalı olacaktır. Site ile ilgili bir problem yaşadığınızdan dolayı hesabınızı kapatmak istiyorsanız bunu da mutlaka belirtmelisiniz. Böylelikle yetkililer sorununuza kısa süre içinde çözüm bulabilecektir. Ancak yalnızca vakit ayıramadığınız için silmek istiyorsanız bunu da belirtmenizde fayda olacaktır. Kullanıcıların üyeliklerini neden sildikleri oldukça önemsenmektedir.

Arasana Üyelik İptali

Arasana üyeliğinizi silmek istiyorsanız maalesef çok fazla seçenek bulunmuyor. Bu konuda izleyebileceğiniz tek bir yol bulunuyor. Bu yol da firmaya mail atmak olacaktır. Yukarıda bahsedildiği şekilde gerekli adımları attığınız takdirde sorunsuz bir şekilde hesap silme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bunun haricinde ise yapılabilecek farklı bir yol bulunmuyor.

Siteye mail attıktan sonra yaklaşık olarak 24 ile 72 saat arasında bir geri dönüş sağlanacaktır. Farklı bir üyelik iptali seçeneği bulunmadığı için kişilerin bu süreyi beklemesi gerekmektedir. Direkt profilinizi karartıp bilgilerinizi de silebilirsiniz. Ancak uygulamada numaranız kayıtlı olduğu için Arasana üyelik iptali yapmanız her zaman daha güvenli olacaktır. Bu yüzden belli bir süre bekleyerek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir