© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Yemek Sepeti Üyelik İptali

Yemek Sepeti Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1265 0
yemeksepeti üyelik iptal etme

Yemek Sepeti Üyelik İptali

 

Yemek Sepeti üyelik iptali işlemi için birkaç seçenek bulunmaktadır. Yemek Sepeti firma olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. 20 yıldır kullanıcılarına sayısız hizmet sunmaktadır. İş yerlerine, evlere, bulunduğunuz her yere hizmet yapmaktadır. Bu yüzden en çok tercih edilen yemek siteleri arasında yer almaktadır. Özellikle yemek yemeyi seven kişiler için vazgeçilmez bir uygulamadır.

Yemek Sepeti uygulaması sayesinde bulunduğum ilçede evlere servis yapan yemek yerlerine bulmamız mümkündür. Konumunuzu açık tuttuğumuz takdirde size yakın olan sipariş verebileceğiniz restoranları görebilirsiniz. Böylelikle listelenen yerlerden canınızın istediği yemeği Sipariş verebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için Öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Yemek sepeti uygulamasını kullanan kişiler siparişlerini verdikten sonra siparişi takiplerini yaparak yemeklerini ne zaman geleceğini görebilirler. Yemek Sepeti uygulamasını kullanmak istemeyen kişiler kolaylık ve üyelik iptali yapabilirler.

yemek sepeti üyelik iptali

Uygulama Üzerinden Üyelik İptali

 

Yemek Sepeti üyelik iptali yapmak isteyen kişiler bu işlemi uygulama üzerinden yapabilirler. Yemek Sepeti uygulamasına girdikten sonra kapatmak istediğimiz hesabınıza e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapınız. Daha sonra iletişim kısmında form doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz formda sizden istenen iletişim bilgilerini ne diğer bilgileri yazmalısınız. Daha sonra ise üyelik iptali yapmak istediğinizi belirterek formu gönderiniz.

Yemek Sepeti uygulaması çoğu o zaman birçok kişinin işine yarasa da zaman zaman üyelikler kapatılmak istenebiliyor. Böyle durumlarda ise Yemek Sepeti firmasının sunduğu seçenekler arasından birini tercih ederek üyelik iptal işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Telefon İle Üyelik İptali

 

Yemek Sepeti üyelik iptali işlemi için tercih edebileceğiniz başka bir yol daha bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Yemek Sepeti hesabınızı kapatmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken yalnızca (212) 359 18 00 telefon numarasını aramak olacaktır.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz zaman Yemek Sepeti üyelik iptali yapmak istediğinizi söyleyiniz. Müşteri temsilcileri talebinizi alarak gerekli işlemleri yapmaya başlayacaktır. Bu esnada Birkaç soru sorulacaktır. Bu sorulara cevap verdikten Kısa bir süre sonra Yemek Sepeti üyelik iptal işleminiz gerçekleşecektir. Görüşmeyi sağladıktan sonra ise başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.

yemeksepeti üyelik iptal etme

E-Posta İle Yemek Sepeti Üyelik İptali

 

Yemek Sepeti üyelik iptali işlemi için Dilerseniz firmaya mail atabilirsiniz. Firmaya ait olan info@yemeksepeti.com e-posta adresine üyelik iptali yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Mail atarken üyeliğiniz hakkında bilgileri de yazmanız gerekecektir. Üyelik iptali için atmış olduğunuz mail yetkili kişiler tarafından kısa süre içinde incelenerek işleminiz yapılmaya başlanacaktır.

Yemek Sepeti Türkiye’nin her yerinden kullanıcıya sahip olan bir uygulamadır. Kullanıcı sayısı oldukça yüksektir. Hal böyle olunca bu kullanıcılar içinden çeşitli sebeplere bağlı olarak uygulamayı silmek ya da hesap iptali yapmak isteyen kişiler olabiliyor. Böyle durumlarda kişiler bu işlemi nasıl yapacaklarını araştırmaya başlıyor. Yemek Sepeti üyelik iptali işleminizi dilediğiniz yolu tercih ederek tamamlayabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir