© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Turkcell Menü Servislerinin İptali

Turkcell Menü Servislerinin İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1323 0
Turkcell Menü Servislerinin İptali

Turkcell Menü Servislerinin İptali

 

Turkcell menü servislerinin iptali oldukça kolay bir yol ile yapılabilmektedir. Cep telefonları kişiler için olmazsa olmaz bir parçadır. Cep telefonlarının rahat kullanımı için elbet hat kullanmak gerekmektedir. Hat operatörleri arasında en çok tercih edilenlerden biri şüphesiz Turkcell firmasıdır. Turkcell kurulduğu günden beri birçok yenilik yapmaktadır. Bu yeniliklerin yanı sıra kullanıcılarına farklı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ile birçok kişinin ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Turkcell firmasının kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden birisi ise menü servisleridir. Turkcell menü servisi ile günlük hayatınızın akışında hiçbir haber geri kalmama şansını yakalayabilirsiniz. Spor, haber, sağlık, ekonomi, eğlence ve sinema hakkında tüm bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Yeni bir film çıktığında bildirim alabileceğiniz gibi sevdiğiniz takım maçında gol atıldığı zamanda anında haberiniz olabiliyor.

Turkcell menü servisinden faydalanmak Turkcell menü üzerinden bu kısmı etkin hale getirebilirsiniz. Aylık cüzi bir miktar ödemesi olmaktadır. Bu ödeme ise faturanıza yansımaktadır. Ancak gelen bildirimlerden sıkılan ya da artık bu servisi kullanmak istemeyen kişiler servisi iptal etmek isteyebiliyor.

 

Servis İptali Nasıl Yapılır

 

Turkcell menü servislerinin iptali oldukça kolay işlemdir. Turkcell müşterilerine her zaman faydalı hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Günlük olaylardan her an haberdar olabilmek adına ise Turkcell menü oldukça faydalı bir hizmettir. Ancak Turkcell menü servisinden sıkılan ya da yanlışlıkla aktif hale getiren kişiler bu servisi iptal etmek isteyebiliyor.

Siz de Turkcell menü servis iptali yapmak istiyor iseniz yapmanız gereken yalnızca kısa mesaj atmak olacaktır. İptal etmek istediğiniz servisin adını yazarak yanına iptal kelimesini ekledikten sonra 1818’e kısa mesaj atarak Turkcell menü servisleri iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Menü Servislerinin İptali

Turkcell Menü İptali

 

Turkcell menü servislerinin iptali gerçekleştirilmeden önce bundan emin olmasınız. Gün içinde yoğunluğunuzdan dolayı takip edemediğiniz birçok gelişme ve birçok yenilik hakkında anında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ise ödemiş olduğunuz kullanım bedeli oldukça düşük bir meblağdır.

Turkcell Menü servisinden toplam 21 servis bulunmaktadır. Bu servislerden hangilerinden kullanılacağına göre fiyatları değişmektedir. Fiyatlara ise vergiler dahildir. Daha sonra ekstra bir ödeme ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

Turkcell Menü Servislerinin İptali

 

Turkcell menü servislerinin iptali son zamanlarda birçok kişinin araştırdığı bir konudur. Çünkü kişiler bu hizmeti yanlışlık ile başlatmış olabiliyor. Bunun haricinde birçok kişi devamlı olarak gelen bildirimlerden sıkılmış olabiliyor. Böyle durumlarda ise kişiler Turkcell menü servisleri iptali yapmak istemektedir.

Turkcell menü servisleri iptal yazarak 1818’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Menü servisleri kullanımı uygulama üzerinden başlatılmaktadır. Ancak iptal kısmında kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Turkcell menü servis avantajları oldukça büyüktür. Yeni çıkan filmlerden ve müziklerden anında haberiniz olabileceği gibi ekonomiyi ve siyaseti de yakında takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ise kısa mesaj gönderme yolu ile servis iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir