© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İptal ve İadeler
  4. »
  5. Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali

Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1536 0
sim iptal menüsü

SIM Menü Servisi Abonelik İptali

Türk Telekom SIM menü servisi aboneliği, Türk Telekom’un verdiği hizmet uygulamasıdır. Hizmet uygulamalarının içerisinde spor, astroloji, şans oyunları, ekonomi ya da haber gibi hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Bu hizmet seçeneklerinden birine üye olmanız halinde aylık düzenli olarak bildirim gelecektir. Gelen bildirimlerin karşılığında faturanıza hizmet bedeli ödemesi yansıtılır.

SIM menü servisi abonelik iptali işlemi, web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Türk Telekom bayiine giderek iptal işlemleri yapılabilir. Türk Telekom SIM menü servisi abonelik iptali birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Türk Telekom SIM menü servis aboneliği iptali yapıldığı ay içerisinde ödeme işlemi gerçekleştiğinde, hizmet ödemesi iade edilmemektedir.

Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali

 SIM Menü Servisi Abonelik İptali Nasıl Olur?

 SIM menü servisi abonelik iptali mobil üzerinden gerçekleştirmek için, Türk Telekom’a ait olan 9222 numarasına mesaj bırakarak servis uygulaması iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için abonesi olunan servis uygulamasının adı kısa mesaj olarak yazılır ve 9222’ye gönderilir. Anında geri dönüş yapılarak iptal işleminiz gerçekleşir.

Web sitesi üzerinden servis iptali için yapılması gereken işlem ise; servis bilgileri kategorisine girerek, üyesi olunan servisin üzerine tıklanır ve servis iptali işlemlerinin seçilmesi yeterlidir. Böylece Türk Telekom’a ait SIM menü servis aboneliği iptal edilecektir. Ayrıca Türk Telekom bayiliklerine giderek, SIM menü servis aboneliğini iptal ettirebilirsiniz.

Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali Geri Alınır mı?

SIM menü servisi abonelik iptali geri alınması mümkün değildir. İptal edilme işleminden sonra yeniden servis aboneliği hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, yeniden abone olarak, hizmetlerden faydalanabilir. Türk Telekom SIM menü servis abonelik hizmetlerinden faydalanmak için, cihazın ayarlar menüsüne giderek, telefon menüsünün içerisinde bulunan SIM menü hizmetini tıklanması yeterlidir. SIM menü üzerinde yer alan servis hizmetlerinin içerisinde dilediğiniz hizmeti seçerek abone olabilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali 2021

Iphone  SIM Menü Servisi Abonelik İptali Nasıl Olur?

Iphone Türk Telekom SIM menü servisi abonelik iptali için yapılması gereken işlem oldukça basittir. IOS işletim sistemi kullanan cihazlarda, SIM menü servis aboneliği iptali çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için yapılması gereken işlem Iphone telefonun ayarlar menüsüne giriş yapılmalıdır.

Ayarlar bölümünden telefon sekmelerine girilir ve SIM menü uygulaması seçilir. SIM menü uygulaması sekmesine tıklandığı zaman, talep edilen SIM menü servis aboneliği iptali için işlem başlatılır. Aynı işlemleri yaparak, iptal edilen abonelik yeniden servise açılır ya da farklı bir hizmetlerden faydalanmak için, aynı işlem üzerinden farklı bir SIM menü servisi aboneliği yapılabilir. Abonelik iptallerinin gerçekleştiği ay içerisinde kesilen ödeme, Türk Telekom hizmet kullanıcısına iade edilmez.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir