© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Wattpad Hesap İptali Nasıl Yapılır

Wattpad Hesap İptali Nasıl Yapılır

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1210 0
Wattpad üyelilk iptali

Wattpad Hesap İptali Nasıl Yapılır?

Wattpad dünya çapında en çok kullanılan sosyal ağlar arasında geliyor. İçerisinde çok sayıda yazarın, yazarların yazdıkları şiirleri metinleri hatta kitaplarının bulunduğu ve bunların okuyucularla buluştu bir sosyal ağdır. Her kesimden kullanıcıya sahip olan Wattpad en çok da gençlerin en çok tercih ettiği paylaşım sitelerinden. Ülkemizde de kullanımı dünya çapında üst sıralarda geliyor. Yazarlar dilediğince ister seri olarak hikayeler yazabiliyor. Takipçilerine bildirim gitmesiyle kitap gibi devamlılık ve sürükleyicilik sağlanmaktadır. Kitap yazan ama yayınevlerine ulaşamayan henüz keşfedilmemiş kişiler için de büyük bir kolaylıktır Wattpad. Yayınevleri son zamanlarda burada büyük ilgi gören hikayeleri kitaplaştırmaktadır. Son zamanların yeni yazarları Wattpad kullanıcılarındandır.

Wattpad üyelilk iptali

Wattpad üyelik iptali için kullanıcılar basit yollarla işlemlerini halledebilir. Hesabı silmeniz durumunda kullandığınız kullanıcı ismi sistem üzerinden silinecek ve başka birinin sizden sonra bu ismi kullanması durumunda eski hesabınıza girişiniz sağlanamayacaktır. Hesabınızın silinmesiyle kütüphaneye erişiminiz, mesajlarınız, yorumlarınız, yazılarınız da silinecektir. O yüzden iyice emin olduktan sonra hesabınızı silin.

Artık bu uygulamayı kullanmak istemiyor ve uygulama da hesabınızın bulunmasını istemiyorsanız üyeliğinizi nasıl iptal edeceksiniz? Eğer hesabınızı kapatmaya karar verdiyseniz bunun için internet sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Çünkü hesap kapatma işlemleri sadece internet sitesi üzerinden yapılmakta olup uygulamalarda yapılamamaktadır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınızın olduğu yere tıklayın. Çıkan menüden ayarları seçin. Sayfanın sonuna gelin. Orada istenilen bilgileri eksiksiz doldurun. ‘Evet eminim. Lütfen hesabımı kapatın.’ Seçeneğini seçin. Hesabınız kapatıldı.

Wattpad Kapatılan Hesap Tekrar Açılır mı

Wattpad hesap silme işlemini yaptınız ama sonra aslında silmek istemediğinize karar verdiniz. Hesabınızı kurtarabilir misiniz yoksa yeni hesap açmanız mı gerekir? Wattpad hesabınızı kapattıktan sonra 30 gün içinde eğer kullanıcı adınız alınmadıysa hesabınızı kurtarabilirsiniz. Hesabınızı tekrardan aktif edebilmeniz için kullanmış olduğunuz kullanıcı adınız ve şifrenizle hesaba giriş yapmanız yeterlidir. Başkası kullanıcı adınızı almadıysa hesabınız aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Hesabınızı kurtardınız.

Şifrenizi hatırlayamama durumunda e-postanıza mail isteyerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Aynı e-postayla başka bir hesap açmanız durumunda ise öncelikle açmış olduğunuz hesaba giriş yapıp onun e-postasını değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer değiştirmezseniz eski hesabınıza giriş sağlayamazsanız. Çünkü Wattpad aynı kullanıcı adı ya da e-posta ile iki veya daha fazla hesap açmanıza izin vermez.

Wattpad Hesap İptali Nasıl Yapılır

Sizin de yazmaya okumaya merakınız ya da ilginiz varsa Wattpad tam size göre. Giriş yaptıktan sonra dilediğince yazıp okuyabileceğiniz büyük bir kütüphane olarak düşünebilirsiniz. Okuyucularının yorumları ve değerlendirmeleriyle yazdığınız yazı sayesinde yazılarınızın düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Doğal olarak sizde okuduğunuz yazıları değerlendirip yorumlarla yazarınıza düşüncülerinizi iletebilirsiniz. Bu sayede Wattpad yazar okur arasında etkileşimi de sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra okurken diğer hesapları takip edebilir onlarla mesajlaşabilirsiniz. Yani Wattpad size sosyalleşme yeni insanlarla tanışma sohbet etme imkanı da tanıyor. Aradığınız her şeyi kolayca tek bir uygulamada toplayan Wattpad kullanmıyorsanız. Hemen hesap açıp aramıza katılabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir