© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. İmvu Hesap Silme

İmvu Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1087 0
imvu hesap iptali

İmvu Hesap Silme

İmvu hesap silme işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. İmvu 2004 yılında kurularak internet ortamına sürülen bir sitedir. Siteye üye olarak kişiler yeni insanlar ile tanışabilir, sohbet edebilir ve oyun oynayabilir. İmvu son dönemlerin en fazla tercih edilen arkadaşlık sitelerinden birisidir. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Ancak birçok site gibi kullanım için üyelik gerektirmektedir.

Arkadaşlık sitelerini bir süre kullandıktan sonra artık kullanmak istemeyen kişiler öncelikle üyeliklerini silmek istemektedir. Çünkü profillerinde bulunan bilgileri her ne kadar silseler de iç rahatlaması için yetmeyebiliyor. Bu yüzden hesap silme işleminin nasıl yapılacağı oldukça merak ediliyor. Birçok siteye kıyasla İmvu sitesinin hesap silme işlemi çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

imvu hesap iptali

Web Üzerinden Hesap Silme

İmvu hesabınızı silmek için tercih edebileceğiniz ilk yol web üzerinden işlem yapmak olacaktır. İmvu hesap silme adımları:

 • Öncelikle https://tr.secure.imvu.com/welcome/login/ linkine tıklayınız.
 • Tıklamış olduğunuz bağlantı sayesinde sitenin üyelik silme sayfasına otomatik olarak erişebilirsiniz.
 • Kullanıcı bilgilerinizi girerek hesabınızı açınız.
 • Üye olurken e-posta adresi kullanmadıysanız üyelik için kullandığınız sosyal medya hesabınıza giriş yapınız.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ‘hesabımı sil’ seçeneğine tıklayınız.
 • Sizde şifreniz istenecektir.
 • Şifrenizi girerek yeniden ‘hesabımı sil’ seçeneğine tıklayınız.

Bu adımlar sayesinde kısa süre içinde hesabınızı silmeniz mümkün olacaktır. Uygulama içine girerek ekstra yollar aramaya gerek kalmadan tek bir sayfa üzerinden hesabınızı silebilirsiniz.

imvu hesap silme

E-posta ile Hesap Silme

İmvu hesabınızı silmek istiyor ancak bilmediğiniz bir linke tıklamak istemiyor olabilirsiniz. Veyahut farklı bir yol ile hesabınızı silmek istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda sizler için farklı bir seçenek bulunuyor. E-posta ile hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. E-posta ile İmvu hesap silme adımları:

 • Siteye üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinize giriş yapınız.
 • Alıcı kısmına privacy@imvu.com mail adresini yazınız.
 • Konu kısmına ise hesap silme yazmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra mesaj kısmına geçerek hesabınızı silmek istediğinizi belirtisiniz.
 • İmvu hesabınızı neden kapatmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Hesap silme işleminizi e-posta yolu ile gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık olarak 24 saat ile 72 saat arasında beklemeniz gerekecektir. Daha sonra hesabınız silinmiş olacaktır.

 

Hesap İptali İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

İmvu hesap iptali için yapabileceğiniz 2 farklı yol bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen adımlardan birini tercih ederek kısa süre içinde hesabınızı silebilirsiniz. Ancak e-posta seçeneği ile hesabınızı silmeye karar verdiyseniz belli bir süre hesabınızın kapanması için beklemeniz gerekecektir.

İmvu hesap silme işleminizi gerçekleştirdikten sonra site içinde bulunan kişisel verileriniz silinecek ve profiliniz tamamen kapanacaktır. Kullanıcı adınızı aratarak başkalarının sizi bulması mümkün olmayacağı gibi artık kullanmış olduğunuz isim farklı hesaplar tarafından kullanılabilecektir. Hesap silme işleminizi link üzerinden yapmak istiyorsanız bilgisayardan ya da akıllı cep telefonunuzdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısa süre içinde hesabınızı kapatmanız mümkün olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir