© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. VSCO Hesap Kapatma

VSCO Hesap Kapatma

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1326 0
VSCO Hesap Kapatma

VSCO Hesap Kapatma

VSCO hesap kapatma, uygulama kullanıcıları tarafından merak edilen konulardan biridir. VSCO kişilerin çok sık tercih ettiği bir fotoğraf uygulamasıdır. Kişiler bu uygulamayı açarak filtrelerden faydalanarak fotoğraf çekimi yapabilir ya da çekmiş olduğu fotoğrafları bu uygulamada düzenleyebilir.

VSCO kullanım açısından İnstagram’a benzemektedir. Kişiler çektikleri fotoğrafları paylaşarak arkadaşlarının görmesini sağlayabilir. Uygulama genel olarak ücretsiz bir uygulamadır. Ancak kişiler isterse uygulamanın ücretli kısımlarını da kullanabilmektedir. VSCO’nun ücretsiz kısmında yalnızda 8 efekt kullanılabilir iken ücretli olursa tüm efektler açık olacaktır. Kişiler VSCO’yu kullanmayı çeşitli sebepler ile bırakmak isteyebilirler. Bunun içinde hesaplarını kapatmak isteyeceklerdir.

VSCO fotoğraf uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Bu yüzden çok fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcılardan kimileri bazen geçici olarak bazen ise kalıcı olarak hesaplarını silmek isteyebilir. Ancak genel olarak tavsiye edilen ise uygulama hesabının silinmeden önce iyi düşünülmesidir.

Çünkü uygulama fotoğraflara güzel efektler yapmanın yanı sıra çok hoş düzenlemeler içeren bir uygulamadır. Uygulama içerisinde fotoğraf çekilebileceği gibi, çekilen fotoğrafta düzenlenebilmektedir. İçerisinde bulunan farklı araçlar sayesinde fotoğrafları çok dikkat çekici bir hale getirebilmektedir.

Bu Uygulamada Hesap Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

VSCO hesap kapatma işlemi için iki seçenek vardır. Geçici olarak kapatma ve kalıcı olarak kapatma. Kişiler bazen yalnızca bir süreliğine bazı uygulamalardan uzak kalmak istedikleri için bir süreliğine kapatmak isteyebilirler. Bazen ise kalıcı olarak kapatmak istenebiliyor.

Geçici Hesap Kapatma

 • VSCO uygulamasını açın
 • Hesabınız açık değil ise hesabınıza giriş yapın
 • VSCO ayarlar bölümüne girmeniz gerekmektedir
 • Hesabımı devre dışı bırakın butonuna tıklamanız gerekiyor

Adımları takip ettiğiniz takdirde VSCO geçici hesap kapatma işlemini tamamlayabilirsiniz.

VSCO Hesap Kapatma

VSCO Kalıcı Hesap Kapatma

VSCO hesabınızı kalıcı olarak kapatmak için gerekli adımların takip edilmesi gerekmektedir. VSCO kalıcı hesap kapatma:

 • VSCO uygulamasını açın
 • Hesabınıza giriş yapmadıysanız hesabınıza giriş yapın
 • Hesabınızdaki ayarlar kısmına girin
 • Hesabımı sil sekmesine dokunun

Adımların sırasıyla yapılması durumunda hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Kişilerin VSCO uygulamasını silmeden önce tamamen silmek istediklerinden emin olmaları gerekmektedir. Çünkü VSCO sıradan fotoğrafları harika efektler sayesinde çok güzel bir hale getirebiliyor. VSCO hesap kapatma adımlarını tamamladıktan sonra hesap kapatma talebiniz yetkililere bildiriliyor. Daha sonra en kısa süre içinde hesabın kapatılması gerçekleştiriliyor. Silinen hesap tekrar kullanılamamaktadır. Kişiler fikirlerini değiştirirler ise yeni hesap açılması gerekmektedir.

VSCO Hesap Kapatma Nereden Yapılabilir?

VSCO hesabını kapatmak isteyen kişiler bu işlemi nereden yapacaklarını merak etmektedir. VSCO hesap kapatma işlemi oldukça kolay bir işlemdir. VSCO hesap iptali uygulama üzerinden yapıldığı için genel olarak telefon ya da tabletler üzerinden yapılmaktadır. Ancak bilgisayarınızda VSCO uygulaması bulunuyor ise bilgisayar üzerinden de yapabilirsiniz. VSCO hesap kapatma işlemi tamamen ücretsiz bir işlemdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir