© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Vodafone Paket İptali

Vodafone Paket İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1223 0
Vodafone Paket İptali

Vodafone Paket İptali

Vodafone paket iptali, farklı paket ve tarife geçmek isteyen kişilerin sıklıkla araştırdığı bir konudur. 1982 yılında kurulan Vodafone Birleşik Krallık merkezlidir. 2006 yılından itibaren ise Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Alt yapı olarak en iyi operatörlerden biridir. Bu yüzden birçok kişi tarafından oldukça tercih edilen bir operatördür. Birçok operatörde olduğu gibi, yurt dışına çıkmadan önce hattınızı yurt dışına açtırarak yurt dışında da kullanmanız mümkün olacaktır.

Vodafone internet-konuşma, konuşma-SMS, internet-SMS, SMS-internet-konuşma gibi birçok farklı seçeneği olan paketleri satışa sunmaktadır. Müşteriler bu paketler içinden kendilerine en uygun olanı seçerek satın alabilirler. Ancak bir süre sonra kişilerin ihtiyaçları değişerek farklı pakete geçmek isteyebilir. Bu yüzden paket iptali yapmak isteyebilirler. Bunun yanı sıra faturalı hattan faturasız geçerken ya da faturasız hattan faturalı hatta geçerken de Vodafone paket iptali yapmak isteyebilirler.

Vodafone Paket İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone paket iptali için çeşitli yollar bulunmaktadır. Dilediğiniz yolu kullanarak paket iptali işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile Paket İptali

Faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin, paket iptali yapmaya karar verdiğiniz zaman Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 0542 542 00 00 telefon numarasını arayarak paket iptal talebinizi ilettiğiniz takdirde talebiniz alınarak işleme başlanacaktır.

Sesli Yanıt Sistemi ile Paket İptali

 • Telefonun arama bölümüne girerek *7000# tuşlayarak arama yapınız
 • Sesli sisteme bağlandığınız zaman paket iptali yapmak istediğinizi dile getiriniz
 • Daha sonra telefon numaranızı yazarak # tuşlayınız
 • Verilen paket bilgilerini dinledikten sonra iptal edilmesini istediğiniz numarayı girerek işleminizi yapabilirsiniz.

Vodafone Paket İptali

Online Self Servisi ile Paket İptali

Vodafone müşterilerine birçok yol sunmaktadır. Paketini iptal etmek isteyen kişilerin başvurabileceği bir diğer yol ise online self servistir. Vodafone web sitesine girerek burada bulunan ‘Online Self Servis’ bölümüne girerek telefon numarası ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Burada bulunan ‘hat paketi iptal et’ bölümüne girerek iptal et tuşunu tuşlamanız yeterli olacaktır. Vodafone paket iptali işleminizi hem kısa sürede hem çok kolay bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Yanımda Uygulaması ile Paket İptali

Vodafone paket iptali işleminin bir diğer yolu ise Vodafone yanımda uygulamasıdır. Yanımda uygulamasına telefon numarası ile giriş yapılması gerekmektedir.

 • Hesabım bölümüne giriniz
 • Burada bulunan tarife ve paketler bölümüne giriniz
 • Daha sonra detaylar kısmına giriniz
 • Detaylar bölümünde bulunan iptal seçeneğini seçmelisiniz.

Vodafone paketi iptali işlemini gerçekleştirmek için bu yollardan birini seçerek gerekli adımları takip ettiğiniz takdirde kolaylıkla paket iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone SMS ile Paket İptali Yapılabilir mi?

Paket iptali yapmak isteyen kişilerin sıklıkla merak ettiği bir konu SMS ile iptal yapılıp yapılmadığıdır. Bu işlem kullanılan paket ve tarifeye göre değişiklik göstermektedir. Bazı paketlerde SMS ile iptal yapmak mümkün iken bazı paketlerde mümkün olmamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir