© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Vodafone Komedi Video Üyelik İptali

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1187 0
vodafone komedi paketi

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali

Vodafone komedi video üyelik iptali işlemi son zamanlara oldukça popüler bir hale gelen paket kullanıcılarının oldukça merak ettiği bir konudur. Bu yüzden kişilerin merak ettiği sorular arasında ‘Vodafone komedi video üyelik iptali nasıl yapılır?’, ‘üyelik iptali yapmak ücretli midir?’ , ‘komedi video üyelik iptali nereden yapılır?’ soruları gelmektedir.

Vodafone komedi video kişilerin gün içerisinde birkaç dakikalığına kafalarını dağıtmalarına yardımcı olan bir pakettir. Komik videolar Vodafone tarafından kişilere mesaj olarak gönderilmektedir. Kişiler bu videoları online olarak izleyebilir. İzlemek için o an müsait olmayan kişiler ise videoyu indirebilir.

Video o an izlense de indirilse de herhangi ekstra bir ücret ödenmemektedir.  komedi video paketini tüm Vodafone kullanıcıları kullanılır herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Tek sınırlaması yalnızca yurt içinde kullanılıyor olmasıdır. Kullanıcılar Vodafone komedi video üyeliğini 10 gün ücretsiz olarak deneyebilmektedir.

10 gün deneme süresinden sonra dilerlerse paketi satın alabilirler. Paketin deneme süresi ile kullanılması için telefona sim kartı takılı olmalıdır. Bunun yanı sıra deneme paketi yalnızca bir defa kullanılabilmektedir.

vodafone komedi paket iptali

komedi video üyelik işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Büyük harfler ile ve arada boşluk bırakmadan ‘ABONEKOMİK’ yazarak 7070’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. Paket için taahhüt bulunmamaktadır.

 Komedi Video Üyelik İptali Mümkün mü

Vodafone komedi video üyelik iptali yapmak elbette mümkün olmaktadır. Kişiler günün stresinden biraz olsun uzaklaşabilmek adına  komedi video paketini satın alabiliyorlar. Ancak kimi zaman, iş yoğunluğundan bakamamak gibi, hat değişikliği gibi çeşitli birçok sebep ile Vodafone komedi video üyelik iptali yapmak isteyebilmektedir. Bu durumda ‘ komedi video üyelik iptali mümkün mü?’ sorusu akıllara gelmektedir.

Kişiler  komedi video üyeliklerinde 10 günlük bir deneme süresi kullanma hakkına sahiptir. 10 günlük deneme süresi sonunda isteyen kişiler Vodafone komedi video üyelik oluşturabilir. İsterlerse oluşturmayabilir. Vodafone komedi video üyelik iptali oluşturan kişiler herhangi bir tarih, taahhüt zamanı beklemeden diledikleri zaman üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir.

 

Üyelik İptali Nasıl Yapılır

komedi video üyelik iptali oldukça kolay bir işlemdir. Paketi satın alırken yapıldığı gibi yalnızca bir SMS ile işlem tamamlanacaktır. İptal için boşluk bırakmadan ‘ IPTALKOMEDİ’ yazarak 7070’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali

Kişilerin merak ettiği bir diğer soru ise ‘ video üyelik iptali ücretli mi?’ sorusudur.  komedi video üyelik iptali tamamen ücretsiz bir işlemdir. Paketi kullanırken de yalnızca aylık ödemeyi yapmanız yeterli olmaktadır. Komedi video paketinden gelen videolar izlendiği zaman internet paketinize yansımamaktadır.

komedi video üyelik iptali işlemini paketi satın aldıktan 1 gün sonra iptal edebilirsiniz. İptal sonrasında 1 ay kullanmaya devam edebileceksiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir