© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Swarm Hesabı Kapatma

Swarm Hesabı Kapatma

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1241 0
2022 Swarm Hesabı Kapatma

Swarm Hesabı Kapatma

Swarm hesabı kapatma işlemi oldukça kolay bir işlemdir ve kullanıcılar tarafından nasıl yapıldığı merak edilmektedir.  Swarm 2014 yılında kurulmuştur. Kişilerin yer bildirimi yaptığı bir uygulamadır. Swarm uygulaması ile kişiler bulunduğu yeri bildirebilir ve yakınlarında bulunan arkadaşları ile iletişime geçebilir. Swarm hesabında ekli olan arkadaşlarının da en son nerede ne zaman yer bildirimi yaptığı görülebilmektedir.

Swarm üyeliği oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir. Facebook adresi ile kayıt olunabileceği gibi kişiler mail adreslerini kullanarak da üyelik oluşturabilir. Üyelik oluşturulduktan sonra kullanıma başlanabilmektedir. Swarm uygulaması içinde arkadaşlarınızın size ne kadar uzaklıkta olduğunu görmeniz de mümkün. Arkadaşlarınız ile buluşmak için buradan plan yapabilirsiniz. Buluşmak istediğiniz mekânı bularak arkadaşlarınızı oraya etiketleyip davet edebilirsiniz.

Hesap Kapatmak Mümkün mü

Swarm hesabı kapatma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. 2014 yılından beri  kişilerin büyük bir ilgi ile kullandığı Swarm uygulaması kapatmak istenebilir. Bu uygulama ile kişiler gittikleri yerden konumlarının açık olması ile yer bildirimi yapabilmektedir. Swarm üyelik oluşturmak kadar hesap kapatmak da oldukça kolay bir işlemdir. Gerekli adımlar takip edilerek hesabı kapatma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kişiler kimi zaman sosyal medya hesaplarından uzak kalmak isteyebiliyor. Swarm uygulamasını eski sıklıkla kullanamayabiliyor. Bu yüzden kullanmadıkları uygulamaları telefonlarından silmek isteyebiliyor. Ancak uygulamayı silmeden önce hesaplarını kapatmak isteyebilirler. Swarm hesabı kapatma işlemini kısa süre içinde tamamlayarak hesaplarını silebilir ve uygulamayı telefonlarından kaldırabilirler.

Swarm Hesabı Kapatma

Hesap Kapatma Nasıl Yapılır

Swarm hesabı kapatma işlemi tablet ya da telefon üzerinden yapılmamaktadır. Swarm hesap kapatma işleminin bilgisayar üzerinden yapılması gerekmektedir.

 • https://tr.foursquare.com/delete_me linkine tıklayın
 • Swarm’a giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte hesabınıza giriş yapın
 • Burada bulunan ‘ayarlar’ sekmesine girmeniz gerekmektedir
 • Ayarlar kısmında bulunan gizlilik kısmına giriniz
 • Hesabınızı silmek istediğiniz seçeneği seçerek Swarm’dan neden ayrılmak istediğinizi belirtiniz
 • ‘DELETE ACCOUNT’ seçeneğine tıkladığınız zaman hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Hesap Dondurma

Swarm kullanıcıları hesaplarını tamamen kapatmayarak yalnızca bir süre dondurmak isteyebilirler. Swarm hesap dondurma işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Swarm hesabınızı kapatıp kapatmamak konusunda kararsız iseniz hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesap dondurma işleminde kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı tekrar girerek aktif hale getirmeniz mümkün.

Swarm hesap dondurma işlemi Swarm üzerinden ayarlar bölümünden kolaylıkla yapılabilmektedir. Swarm’da bulunan ayarlar kısmından gizlilik sekmesine girilmesi gerekmektedir. Böylelikle Swarm hesap dondurma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Swarm hesap dondurma işleminde profiliniz başkaları tarafında görülmeyecektir. Ancak verileriniz saklanacaktır. Böylelikle yeniden Swarm kullanmak istediğinizde kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Swarm hesabınızı tamamen silmeniz durumunda ise hesap verileriniz tamamen silinir. Yeniden Swarm kullanmak ister iseniz yeniden hesap açmanız gerekecektir. Bu yüzden hesabınızı tamamen silmeye karar verene kadar hesabınızı dondurma işlemini yapabilirsiniz.

2022 Swarm Hesabı Kapatma

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir