© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Banka
  4. »
  5. QNB Finansbank Bireysel Emeklilik (BES) İptali

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik (BES) İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1373 0
QNB Finansbank BES İptali

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik (BES) İptali

QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali özellikle son zamanlardan çokça merak edilen bir konudur. Bireysel emeklilik sistemi, kişilerin çalışırken belirli bir miktar ayırarak birikim yapmayı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kişiler emeklilik döneminde ek gelir sağlayabilmektedir. Bireysel emeklilik hesabınıza yatırılan paylar kişilerin kendi seçtiği fon hesaplarında birikmektedir.

Kişiler 10 yıl boyunca QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) sisteminde bulunur ve 57 yaşını doldurur ise emeklilik hakkını kazanabilirler. Bireysel emeklilik için yapılan ödemenin yanı sıra %25 devlet katkısı olmaktadır. Kişilerin hesabına yatan BES ödeme miktarının %25’ i kadar devlet katkısı olmaktadır.

 Bireysel Emeklilik (BES) İptali Nasıl Yapılır

Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali oldukça basittir. Kişiler çeşitli sebeplerden dolayı bireysel emekliliklerini iptal etmek isteyebilirler. Bunun için QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali yapmanız yeterli olacaktır. BES iptali yapmak isteyen kişiler için birkaç alternatif yol bulunmaktadır. Bu yollardan istediklerine başvurarak kolaylıkla BES iptali yapılabilmektedir.

Kişilerin merak ettiği konulardan bir diğeri ise QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali yaptıktan sonra biriken ödemeyi ne zaman kişilerin kullanabileceğidir. Kişiler QNB Finansbank bireysel emeklilik iptali yaptıktan sonra 15 gün içinde kişilerin hesabına paraları yatmaktadır.

QNB Finansbank BES İptali

Çağrı Merkezini Arayarak QNB Finansbank  (BES) İptali

QNB Finansbank bireysel emekliliğin (BES) iptali yapmak için çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Finansbank çağrı merkezini arayarak kolaylıkla BES iptali yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ile Finansbank çağrı merkezini arayarak görevli kişilere bağlandığınız zaman bireysel emekliliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söylemek olacak tabi. Daha sonra telefonda görüşme sağladığınız kişi sizden bir form doldurmanızı isteyecek bu formu doldurduktan sonra yalnızca imza atma işleminiz kalacaktır. Bankadan size gönderilecek olan mail ile formu imzalayarak tekrar mail olarak göndermeniz gerekecektir.

BES iptal işleminizi bu şekilde gerçekleştirdikten sonra bireysel emeklilikte biriken paranızı çekmek isteyebilirsiniz. Bunun içinde başvuru yapmanız gerekmektedir.

Şubeye Giderek QNB Finansbank Bireysel Emeklilik (BES) İptali

QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali için bir diğer yol ise Finansbank şubelerine gitmektir. Kişiler QNB Finansbank şubelerine giderek kolaylıkla BES iptali başvurusu yapabilmektedir. Finansbank’a gittiğiniz zaman orada bulunan çalışanlar ile görüşme sağladığınız takdirde size yardımcı olarak kolaylıkla BES iptalinizi gerçekleştireceklerdir. Aynı şekilde BES iptaliniz gerçekleştikten sonra biriken ödemenizi almak isteyebilirsiniz. Bunun için başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik (BES) İptali

Mobil Uygulama ile QNB Finansbank  (BES) İptali

Kişiler birçok bankacılık işlemlerini artık mobil uygulama üzerinden yapabilmektedir. Kişiler Finansbank mobil uygulamasına girerek hem BES hakkında merak ettikleri sorulara yanıt bulabilir hem de BES iptali başvurusunu yapabilmektedir.

QNB Finansbank bireysel emeklilik (BES) iptali için birkaç yol bulunmaktadır. Bu yollardan dilediğinizi seçerek hem kısa zamanda hem de çok kolay bir şekilde BES iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir