© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Steam Üyelik İptali

Steam Üyelik İptali

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1249 0
Steam Üyelik İptali

Steam Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Steam Üyelik İptali, İçin sizlere nasıl kolay bir şekilde iptal edeceğinizi bu makalemizde  yer verdik.  Gelişen teknoloji sonrası üye olup daha sonra iptal ettirmek isteyen kullanıcılarımız google’de arama yaptığını gördük bu makalede kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Steam Nedir ?  Steam aklınıza gelebilecek bir çok oyunun  ,  her türlü kategoride ki oyunları çevrim içi satın almanıza olanak sağlayan  ve içerisinde kutu ile oyun satın alma devrini bitiren platformdur.  Oyun severlerin  ve hayatında 1 defada olsa oyun oynayanların Steam sitesine 1 kez de olsa girmişliği muhakkak vardır.

Steam Üyelik İptali

 

Steam Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Steam Abonelik İptali yapmak için , kısa sürede iptal etmek için en net ve kısa yol destek ekibiyle işletişim kurup tüm işlemleri  kısa sürede halledebilir ve daha net  bilgi alabilirsiniz.  Tabi destek ekibiyle iletişim kurduktan sonra direk hesaplar iptal edilmiyor sahiplik doğruladıktan sonra hesap sizin olduğunuzu  doğruladıktan sonra iptal için beklemeye alırlar sizi.

Destek ekibiyle iletişim kurup işlemleri yaptıktan sonra hemen iptal olmuyor burada 30 günlük bir süre vardır.   Bu süreçte topluluk özellikleri kullanamazsınız ve satın alma işlemleri olmaz.   1 Ay (30 gün ) günlük süre sonunda Steam ekibi size hatırlatma yapılarak silme işlemini işleme alırlar ve işlem gerçekleşmiş  olup hesabınız silinir. Hatırlatmalar size ait mi değil mi diye arada hatırlatma mailleri gelir  başka bir kişinin eline geçirildiyse mail ile size hatırlatma yaparak iptali durdurma şansınız olur.

Destek ekibiyle iletişim kurmak için Buradaki linke tıklayarak adımları izleyerek deva edebilirsiniz.

Link: Buraya tıklayın

 

Hesap Silinirse Tekrar Açabilir miyim

Steam  Hesabınız silme işlemi yaptıktan sonra bir pişmanlık geldi tekrar açmak istiyorsunuz eski üyeliğinizi böyle bir imkan var mı diye  sorular gelecektir elbet bunu  sizler için araştırdık . Maalesef  Steam  aboneliğini iptal ettirdikten sonra hiç bir şekilde tekrar aynı bilgiler ile giriş yapamayacaksınız.  Zira silinen iptal edilen hesaplar geri getirilmemektedir.

Eğer ki tekrar dönmek istiyorsanız Steam sitesi üzerinden yeni bir üyelik ile devam edebilirsiniz. eski üyelikleriniz ile giriş yapamayacağınızdan dolayı yeni bir sayfa açarak  yeni bilgilerle devam edebilirsiniz.  Yeni bilgilerle üyelik açıktan sonra kaldığınız yerden oyunların heyecanını yaşamaya devam edebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir