© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İptal ve İadeler
  4. »
  5. Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1372 0
Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Evinizde oturarak ayda binlerce TL kazanmak ister misiniz ? istiyorsanız hanenize ek gelir sağlamak adına sizler harika ek gelir sağlayacak bir iş fikri sunmak için bu yazıyı yazmaya karar verdik.  Bu zor dönemde ekonomize katkı sağlamak adına  evde boş vakitlerinizde ek para kazanmak  hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evde terzilik yaparak para kazanmak   istiyorsanız konuyu okumaya devam edin.

Başlangıç olarak  dahi aylık 5.000  TL’yi bulan evde terzilik yapmak son zamanların gözde işlerinden bir tanesi olmakla birlikte rağbet gören bir iştir.  Bu ek geliri yüksek ve az maliyetli olarak evde ek iş seçeneği için gerekli püf noktaları sizler için hazırlayıp derledim.

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Kimler Evde Terzilik Yaparak Para Kazanılır?

Terzilik el becerisi gerektiğini ve bu konuda bayanlar bihayli becerikli olduklarını söyleyebilirim.  el becerisi olan baylar kızmasın hemen onlarda yapabilirler yeter ki el beceriniz olsun gerisi zaten kolay.  Terzihanesi olmayanlar için özellikle ev hanımlarının evlerine ek gelir sağlayarak ekonomilerine destek sağlamaları paha biçilemez.  Neler yaparak kazanırım diyorsanız evde dikiş , ve kesim makinası var ise   boş zamanlarınızda yada tamamen gün boyunca paça kısaltıp , pantolon daraltabilirsiniz genellikle bu tur işleri yoğunluk olacaktır.

Bu işleri ev hanımları yanı sıra hatta öğrenciler dahi evlerinde rahatlıkla yapabilirler yazımızda değimiz gibi Evde terzilik yaparak para kazanmak  herkesin hakkı şu zamanda.  Dikiş makinanız hazırsa  ve tüm uygun şartlar sağlandığında  bir dikiş makinası gibi cüzdanınızda tıkır tıkır zamanla dolacaktır.

Evde Terzilik Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır

Elbet sizler pantolon paçası yaptırmış yada tanıdıklarınızdan yaptıranlar vardır  yada bayanlar etek boylarını kısaltanlar vardır. Eğer ki yaptırmamışsanız bile Terzi fiyatlarının ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz  yada çevrenizden duymuş işitmiş olabilirsiniz.

Bir düşünün terziye gidiyorsunuz 1 parmak etek boyu kısaltılacak diyorsunuz ve bu kadar basit bir olaydan 10 TL  ve arkadaşım başka bir terziye götürdüğünde ondan 15  TL aldığını duydum  inanabiliyor musunuz Güze para.  Kısacası Terzilik ücretleri için ateş parası diyebiliriz  okuyucularımız.

evde terzilikten para kazanma

Sizde apartmanda yada oturduğunuz evde (dairede ) uygun fiyata terzilik yaptığınızı  bir çok kişi tarafından bilindiğini düşünün o zaman ne müşteriler geldiğini ve cüzdanınız nasıl kabardığını göreceksiniz  🙂 uygun fiyattan yaptığınızı herkes tarafından bilindiğini düşünün sonra önünüzde onlarca iş birikmiş sizi bekliyor olacak.

Bu işi yaparken her zaman müşteriyi çekmek için terzi 10 TL alıyorken siz 8 TL alın ki müşteriler devamlı gelsin ve sizi çevrelerine duyursun. Çevrelerine söylemeleri çok önemli bu esnada  sizi başkalarına söyledikçe müşteri potansiyeli artacaktır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir