© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. N11 Üyelik İptali

N11 Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1335 0
N11 Üyelik İptali

N11 Üyelik İptali

Türkiye’nin en büyük   e-ticaret sitelerinden birtanesi olan N11 sitesi  günlük yüzbilerce hatta milyonlar bile diyebiliriz ziyaret alıyor. N11 Üyelik İptali  için işlemleri geçmeden ön bilgi verelim sizlere. Türkiye’nin  En büyük ticaretin döndüğü N11 sitesi ziyaretçiler için kullanışlı arayüzü ile harika alışveriş keyfi sunuyor. alışverişlerini en güvenilir şekilde kullanıcılarına  sunarken birgün iptal ettirmek isterseniz evet bu makale sizin için yazıldı.  İptal etmek artık çok kolay. N11 üyelik iptali ‘ni sizler anlatalım.

N11 Üyeliği Nasıl İptal Edilir

N11 sitesine girerek erişim yapanlar için , Anasayfa’nın sağ üst köşede üye ol butonuna tıklayarak karşınıza gelen ekranda  bilgilerinizi doldurarak üye olabilirsiniz. Daha sonra alışveriş yaptınız yada yapmaktan vazgeçtiniz kullanmak istemiyorsunuz o zaman N11 Üyelik İptali işlemlerini yapabilirsiniz.  giriş bölümünden giriş yaptıktan sonra Hesabım bölümünde yer alan üyelik iptali butonuna yazısına tıklayarak açılan  yerde işlemleri  , Adımları takip ederek üyelik bilgilerinizi sildirebilirsiniz

n11 hesap silme

Üyelik iptali işlemleri yaptıktan sonra hesabınız tamamen askıya alını ve kullanıcı hesabınızı kullanamazsınız.  daha sonraki zamanlarda tekrar alışveriş yapmak istediğinizde yeniden üye ol butonuna tıklayarak  yeniden kendi bilgilerinizi girerek üyelik oluşturabilirsiniz. N11 sitesinden, ürün seçilerek, sipariş verilmiş ve tamamlanmamış sipariş bulunması durumunda kullanıcı üyelik iptal işlemlerini gerçekleştiremeyecektir.

Bilgisayardan N11 Hesap Silme Nasıl Yapılır

Bilgisayar başındaysanız şimdi üyelik iptaline geçelim sizlere gösterdiğim adımları inceleyerek sırayla yaparsanız kolay bir şekilde n11 üyeliğinizi iptal etmiş olacaksınız.

 1. N11 hesap silme linkihttps://www.n11.com/hesabim/uyelik-iptali buradadır. Tıklayın.
 2. Ardından karşınıza çıkan sayfada görülen “Üyeliğimi İptal Et” butonuna tıklayın.
 3. “Hesabınızın silinmesini istiyor musunuz?” sorusuna “Evet” cevabını verin.
N11 Hesap Silme

Yukarıdaki 3 adımdan sonra üyeliğiniz otomatik olarak sistemden silinecektir. Sonrasında tarafınıza hesabınızın silindiğine dair bir mail gelecektir. Bu mailde herhangi bir onaylama yapmanıza gerek olmadığını da hatırlatalım.

Telefondan N11 Üyelik İptali Nasıl Yapılır

mobil cihazınızdan silmek için , uygulama Giriş yaparak hesabınızı kapatmak istiyorsanız;  oldukça basit bir işlemdir. Aslında, yukarıdaki yöntemle hemen hemen aynı yöntemleri kullanacağız.

 1. N11 hesap silme linkine tıklayalımhttps://www.n11.com/hesabim/uyelik-iptali
 2. “Üyeliğimi iptal et” butonuna basalım.
 3. Açılan pop-up ekranındaki bildirime onay verelim ve hesabımızın iptal işlemini tamamlayalım.

Aradaki tek fark, mobil uygulamada ya da mobil sitede üyelik iptal sayfası mobil uyumlu olarak görünmemektedir ve hesabım bölümünden de bu bölümü göremeyebilirsiniz. Bu sebeple, masaüstünden yapmanızın daha kolay olacağını hatırlatmakta fayda var.

N11 Üyelik İptali

Bunları yaptıktan sonra işlemler geri alınmaz  ve sipariş geçtiyseniz sipariş geçmişini göremezsiniz.  iptal etmeden önce tekrar düşünerek hareket edin işlemler geriye alınmıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir