© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. eÇift Üyelik İptali

eÇift Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1264 0
eÇift Üyelik İptali

eÇift Arkadaş Edinme

eÇift Üyelik İptali diye aratan bir çok kullanıcımız için biraz anlatalım bu sitede uygulamada neler sizleri bekliyor. eçift’in amacı nedir merak edenler için eçift sizlere en güzel arkadaşlık ortamı kurmak için kurulan bir sitedir. yeni çevre ve arkadaşlıkları kurabileceğiniz güzel bir ortam sunmak için  kurulan sitedir. 

Yepyeni serüvenler yeni insanlar tanışmak için güzel bir ortam olduğunu üye olarak denemiş birisi olarak söylüyorum  kurallara uyduktan sonra üyeliğiniz kapanmaz ve yeni ortamlar yeni insanlar tanıyarak  çevrenizi genişletebilirsiniz. ve hatta bu sitede tanışıp evlenen çiftler dahi biliyorum. Site üye olduktan sonra sizleri profil doğrulama gibi ücretli üyelik gibi ekranlar gelecektir.

eÇift Üyelik İptaline geçelim makaleyi okumaya devam edin sizlere kolay yoldan üyelik iptali için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

 

eÇift Üyelik İptali

E-Çift Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur

Yukarıda  sitenin ne işe yaradığını anlattık şimdi ise sizlere nasıl kayıt olup nasıl tanışmaya başlayacağınızı anlatalım hiç bilmeyenler dahi kolayca üyelik açıp kolayca  kullanmaya başlayabilir.

E-Çift uygulamasına kaydolmak için https://www.ecift.com/ adresine giriş yapmanız gerekir. Sonraki adımlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Sayfaya girip daha sonra  cinsiyetinizi soran bir ekranla karşılaşırsınız. Bu ekranda size uygun cinsiyet simgesini seçin.
 • Kullanım koşullarını okudum, kabul ediyorum içeriğine tıklayın.
 • Alt kısımda kırmızı bölümde yazılmış Ücretsiz Kayıt Ol seçeneğine gidin.
 • Açılacak ekranda e-posta bilgileriniz sorulacaktır. Size ait e-posta adresini girmeniz gerekir.
 • Alt kısmında bir şifre belirlemeniz gerekecektir. Kendinize uygun, sisteme giriş yaparken kullanacağınız bir şifre koyun.
 • Onayla kısmına basarak E- çift profilinizi oluşturun.

 

eçift uygulaması

 

Üyeliğimi nasıl iptal ederim

Eçift standart üyeliğinizi silmek istiyorsanız adım adım aşağıdakileri uygulamalısınız;

 1. İlk olarak siteye üyelik bilgileriniz ile giriş yapınız.
 2. Sonrasında “Profil” sekmesine tıklayıp “Üyelik Ayarlarım” kısmına geliyoruz. Düzenle diyoruz ve sonrasında Profil Statünüzü de düzenle diyerek devam ediyoruz.
 3. Gelen ekran da profilinizi silmek için tıklayın ibaresini göreceksiniz. Bu linke tıkladığınız takdirde üyelik şifreniz sizden istenir ve bu şifreyi girdikten sonra da üyeliğiniz silinmiş olacaktır.

Eçift Premium üyeliğini silmek için ise;

Eçift Premium iptali anında gerçekleşen bir eylem değildir ve site yetkililerine e-posta ile iletişime geçmeniz gereklidir. E-posta adresinden iptal işlemini gerçekleştirirken, kullanıcı kodu, sitede kullandığınız mail adresi, güvenlik parolası gibi bilgileri de belirtmelisiniz. Mail göndereceğiniz adres : destek@eCift.com mail adresidir ve mail haricinde 0212-233 35 10 numarasına faks çekerek de Eçift üyelik iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması halinde üyeliğinizde iptal işlemi site yetkililerince gerçekleşecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir