© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Mynet Üyelik İptali

Mynet Üyelik İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
777 0
mynet üyelik iptal etme

Mynet Üyelik İptali

Mynet üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kişiler bunu nasıl yapacağını merak etmektedirler. Mynet, Türkiye’de en çok ziyaret edilen internet platformlarından biridir. Birçok alanda faaliyet yöneten Mynet, 20’den fazla servis ile internet kullanıcılarına hizmet vermektedir. Mynet ücretsiz bir kullanım sunduğu gibi bazı ekstra özellikler için abonelik sistemini de içerisinde bulundurmaktadır.

Kullanıcılar bazı nedenlerden dolayı Mynet üyeliklerini iptal etmek istemektedirler. Mynet abonelik ve üyelik iptali için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler ise telefon ile arayarak veya internet tarayıcısı üzerinden iptal etmektir. Size en uygun yöntemi bularak Mynet üyeliğinizi kolayca iptal etmeniz mümkündür.

mynet üyelik iptali 2021

Mynet Üyelik İptal Etme Yolları

Mynet üyeliklerinizi yalnızca birkaç dakika ayırarak iptal etmeniz mümkündür. Üyelik iptalinizi bilgisayar üzerinden, mobil üzerinden ve Mynet müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

Mynet üyeliğinizi müşteri hizmetlerini arayarak iptal etmek istiyorsanız 0212 238 15 15 numaralı hattı arayarak Mynet üyeliğinizi hızlıca iptal edebilirsiniz. Eğer üyeliğinizi bilgisayar veya mobil cihazınızdan iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey tarayıcınızdan mynet hesabınıza giriş yaparak ilgili bölümden hesabınızı kapatma isteği göndermektir.

Mynet üyeliğinizi kapatabilmek için hesabınıza giriş yapıyor olmanız gerekmektedir. https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpage&formname=member bu link üzerinden direkt üyelik sayfanıza yönlendirileceksiniz. Ardından üye adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapmalı ve hesabı kapatma bölümünde şifrenizi tekrar yazarak mynet abonelik iptal etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üyeliğinizi sonlandırdığınızda almış olduğunuz tüm hizmetler artık size sunulmayacaktır. Bu nedenle mynet üyelik silme işlemini yapmadan önce iyi düşünmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Ayrıca tüm soru ve cevaplarınız için [email protected] adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mynet Üyeliğini Kimler İptal Edebilir?

Mynet’in sunduğu hizmetlere ücret ödeyerek sahip olan kişiler bazı özel nedenlerden dolayı üyeliklerini iptal etmek istemektedirler. Mynet üyeliğinizi iptal edebilmek için herhangi bir nedene sahip olmanız yeterli olmaktadır. Mynet bu konuda anlayış göstermekte ve üyelik iptali talep eden kullanıcıların taleplerini kolaylıkla yerine getirmektedir.

Artık Mynet’in sunduğu hizmetlerden memnun kalmayan kişiler, maliyetle ilgili problem yaşayan kişiler veya başka bir nedenle artık bu servislerden yararlanmak istemeyen kişiler diledikleri zaman yukarıda belirtilen yollar ile mynet üyelik ve aboneliklerini iptal edebilmektedirler. Yalnızca kendi üyeliğinizi iptal edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Başka birinin üyeliğini iptal etmeniz mümkün değildir.

mynet üyelik iptal etme

Mynet İptal Edilen Üyelik Geri Alınır mı?

Mynet üyeliklerini iptal eden kullanıcılar bu üyeliklerini geri almak istemektedirler. Bu ne yazık ki mümkün olmamaktadır. İptal edilen üyelik geri alınamaz fakat yeni üyelik başlatılabilir. Mynet’in size sunmuş olduğu hizmetlerden tekrar faydalanmak istiyorsanız yeni bir üyelik açmanız gerekmektedir.

Ayrıca yeni üyelik açtığınızda tekrar mynet üyelik ücreti ödemeniz gerektiğini de lütfen unutmayınız. İptal edilen üyeliğin ardından size sunulan tüm servisler iptal edildiği için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.

Mynet Nedir

Gelişen teknoloji çağı ile birlikte  artık her şeye ulaşmak çok kolay oldu Geçmişi olan bir internet sitesi olan Mynet bir çok oyun , magazin , ve özellikle türkiye ve dünya gündemini yakından takip edeceğiniz bir platformdur. 1999 yılında kuruldu. 2019 yılı sonu itibarı ile 26 milyon internet kullanıcısına hizmet veren Mynet, Türk internet kullanıcılarının %49’una erişim sağlarken Dünya genelinden bir çok  ziyaretçi alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir