© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Pubg Hesap Silme ve İptali

Pubg Hesap Silme ve İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1257 0
Pubg Hesap Silme

Pubg Hesap Silme ve İptali

Kişiler boş vakitlerini geçirmek için farklı oyunlar denemektedir. Kişilerin hem vakitlerinin geçirdiği hem de oynarken eğlendiği bu oyunlar kimi zaman telefondan silinmek ister. Ancak hesap kapatmadan silmek istemeyebilirler. Bu oyunlardan biri son zamanlarda oldukça ilgi gösterilen Pubg oyunudur. Kişiler Pubg hesap silme ve iptali işlemini oldukça merak etmektedir.

2017 yılında Pubg mobile çıkmıştır. Pubg Steam ise 2016 tarihinde çıkmıştır. Üyeler kimi zaman bilgisayar üzerinden kimi zaman mobil üzerinden oyunu oynamayı tercih ediyor. Bu oyunun her yaş grubundan kitlesi bulunmaktadır ve oldukça ilgi gören bir oyundur. Oyunda belli haritalar bulunmaktadır. Haritaların büyüklüğüne göre kişi sayısı belirlenmektedir ve oyun başlamaktadır.

Pubg Hesap Silme

Haritanın büyüklüğüne göre değişmek ile birlikte uçakta 100 ya da 52 kişi bulunmaktadır. Uçak harita üzerinden geçerken kişiler tek tek istedikleri yerlere atlarlar ve gerekli silah ve sarf malzemelerini toplamaya başlarlar. Bu sırada savaş başlamış olur ve her yerden düşman çıkma ihtimali vardır. Oyunun sonuna hayatta kalan grup oyunu kazanmaktadır.

Oyunun 1-2-4 kişilik grup seçenekleri bulunmaktadır. Bunun haricinde oyunun eğlence alanları ve yalnızca 2 grup olarak 10 dakika süre verilen oyun alanları vardır. Pubg kurulduğu günden beri devamlı olarak kendini geliştirmektedir. Her sezon yapılan görevler ile ödüllerinizi kolaylıkla toplayabilirsiniz. Günümüzde en çok rağbet gören savaş oyunlarından biridir.

 

Pubg Hesap Silme ve İptali İşlemi Nasıl Yapılır

Pubg hesap silme ve iptali işlemi mobile ya da steam olarak farklılık göstermektedir.

Pubg Steam Hesap Silme ve İptali: Pubg oyununu bilgisayardan oynamak için Steam hesabına ihtiyaç bulunmaktadır. Pubg hesap silme ve iptali mümkün değildir. Ancak sadece Steam hesabınızı siler iseniz Pubg hesap silme ve iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Pubg Mobile Hesap Silme ve İptali: Pubg Mobile hesap silme ve iptali işlemi biraz daha farklıdır. Burada oyuna hangi hesapla girdiğiniz önemlidir. Giriş yapmış olduğunuz sosyal medya hesaplarını kapatarak Pubg hesabınızı kapatmanız mümkün. Diğer bir yol olarak ise Pubg Mobile Destek ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde talebinizi söyledikten sonra 7 gün içinde Pubg Mobile hesabınız silinecektir.

Pubg Hesap Silme ve İptali

Sosyal Medya Hesapları ile Pubg Hesabı Silme

Facebook ya da Twitter ile giriş yaptığınız oyunda sosyal medya hesabınıza girerek ayarlar bölümünden hesabı dondurmanız ya da kalıcı olarak silmeniz durumunda oyuna bağlı olduğu için Pubg hesabı otomatik olarak silinecektir.

Google ile giriş yaptı iseniz aynı şekilde Google hesabınızı silmeniz gerekmektedir. Pubg hesabınızı kapattıktan sonra 7 gün oyun bilgileriniz sistemde saklanır ve oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz. Ancak 7.günün sonunda oyun hesabına giriş gerçekleşmemiş ise hesap tamamen silinir. Pubg hesap silme ve iptali işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Adımlar izlenerek kısa sürede gerçekleştirilebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir