© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Mingo Hesap İptali

Mingo Hesap İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1217 0
Mingo Hesap İptali

Mingo Hesap İptal Etme

Mingo hesap iptali, hem hesabını kapatmak isteyen kişiler tarafından hem de yeni üye olacak kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Son zamanlarda kişiler artık güzel vakit geçirmek için ya da kafa dağıtmak için sosyal medyayı tercih etmektedir. Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra yeni kişiler ile tanışılması mümkün olan uygulamalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu arkadaşlık platformlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de şüphesiz Mingo’dur.

Kişiler Mingo üzerinden yeni arkadaşlık kurmak isteyebiliyor. Bunun için ilk yapılması gerek üye olmaktır. Mingo sayesinde farklı şehirlerden arkadaşlıkların kurulması mümkün hale geliyor. Böylelikle aslında tanışılması imkânsız olan kişiler ile tanışılabiliyor. Yeni kişiler ile tanışmak için yapılması gereken tek şey üye olmaktır.

Mingo Hesap İptali Yapmak

Bir süredir kullanılan arkadaş bulma sitelerinden kişiler bir zaman sonra sıkılabiliyor. Artık yalnızca kafa dinlenmek istenebiliyor ya da aranan arkadaşlık bulunmuş olabiliyor. Bunun yanı sıra birçok kişisel sebebe bağlı olarak kişiler hesaplarını silmek isteyebilirler. Mingo üyeliğinin kolay olduğu kadar Mingo hesap iptali işleminin de kolay olduğunu söylemek mümkündür. Hesabınızı geçici olarak kapatabilmenizin mümkün olduğu gibi tamamen silmeniz de mümkün olacaktır. Hesabı tamamen silmediğiniz takdirde daha sonra hesabınızı tekrar aktif hale getirmeniz mümkün olacaktır. Ancak bu süre içinde profilinize ait bilgiler görülmeyecektir.

Mingo yalnızca arkadaş bulma yeri değil aynı zamanda sevgili bulma yeri olarak da adlandırılmaktadır. Bu yüzden kişiler buradan ister arkadaş ister sevgili edinebilmektedir. İstedikleri arkadaşlık ilişkisini ya da sevgili ilişkisini buldukları zaman ya da artık sıkıldıkları takdirde hesap iptallerini yapmaları mümkündür. Ayrıca bu işlem oldukça kolay bir işlemdir. Mingo üyelik açma işlemi kişilerin isteğine bağlı olduğu gibi üyelik iptal işlemi de aynı şekilde kullanıcının isteğine bağlıdır. Dilediği zaman hesap iptali yapması mümkündür.

Mingo Hesap İptali

Mingo Hesap İptali Nasıl Yapılır?

Mingo hesap iptali yapmaya karar veren kişiler bu işlemi nasıl yapacaklarını araştırmaya başlamaktadır. Mingo üyelik iptali çok kolay bir işlemdir yalnızca birkaç dakika içinde işleminizi tamamlayabilirsiniz. Mingo Hesap İptali:

 • Mingo uygulamasına giriniz
 • Kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza giriş yapınız
 • Daha sonra profil kısmına girmeniz gerekmektedir
 • Profil kısmında bulunan ‘üyelik işlemlerim’ bölümüne giriniz
 • Profil statünüz bölümüne giriniz
 • Profil silmek için tıklayın yerine tıklayınız

Böylelikle Mingo hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümkün olacaktır. Mingo hesap iptali için bir diğer yol ise:

 • Google Play’e giriniz
 • Google hesabınızı açınız
 • Menü kısmında bulunan abonelikleri giriniz
 • Abonelikler kısmında bulunan Mingo’yu bulmanız gerekmektedir
 • Bu kısımda Mingo uygulamasını bulduktan sonra kolaylıkla iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mingo arkadaşlık sitesi kullanmayı bırakmak isteyen kişiler yalnızca uygulamayı silerek bunu yapmak istemezler. Bu yüzden Mingo hesap iptali yapmak isteyebilirler. Bu işlemi yalnızca dakikalar içinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir