© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. TTNET Üyelik İptali

TTNET Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1260 0
ttnet iptal etme

TTNET Üyelik İptali

TTNET üyelik iptali, TTNET kullanıcıları tarafından araştırılan bir konudur. Kişiler en kolay ve kısa şekilde nasıl üyeliklerini iptal edebileceklerini merak etmektedir. TTNET 2006 yılında Türk Telekom tarafından internet sağlayıcısı olarak kurulmuştur. İnternet insanların hayatında olmazsa olmaz bir yer almıştır. Kişiler günler hayatında dışarıda her ne kadar mobil veri ile internet kullansalar da sabit bir yerde dururken wifi her zaman daha avantajlı olmaktadır.

Bunun içinde çeşitli seçenekler sunulmaktadır. TTNET ise en çok tercih edilen internet sağlayıcılarından biridir. Çok fazla tercih edildiği içinde hakkında her şey merak edilebiliyor. Bu meraklardan biride TTNET üyeli iptali nasıl yapılır sorusudur. Kişiler TTNET üyeliği oluşturarak hem bütçelerine hem de kullanım durumlarına göre istedikleri paketleri satın alarak evlerinde rahatlıkla internetin tadını çıkarabilmektedir.

TTNET Üyelik İptali Nasıl Yapılır

TTNET kullanıcıları farklı sebeplerden dolayı üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler. TTNET üyelik iptali işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Türk Telekom bayilerine gidilerek kolaylıkla TTNET üyelik iptali yapılabilmektedir. Bu işlem için yanınızda olması gereken yalnızca T.C kimlik kartınızdır. Bunun dışında abonelikle ilgili belgelerin yanınızda olmasına gerek yoktur.

TTNET üyelik iptali için bir diğer yol ise faks çekmektir. İletişim bilgileri, abonelik bilgileri yazılı olan kâğıda imzanızı atarak faks çekebilirsiniz. Faks gönderilecek numara: 0312 306 07 16

TTNET üyelik işlemi için sizinle iletişime geçilir. Bu durumda elinizde bulunan Türk Telekom’a ait olan modem ve kart gibi ekipmanları iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde ceza uygulanır. Üyeliğinize ait cayma bedeli varsa ve son faturanızı ödemediyseniz bunları ödemeniz gerekir. Ödenmediği durumda faiz binmektedir. Üyelik iptali işlemi sonrasında üyeliğiniz 7 gün içinde sonlandırılmaktadır.

ttnet abonelik iptali

Kurumsal Firmaların TTNET Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Türk Telekom müşterileri yalnızca bireysel değildir. Çok fazla sayıda kurumsal müşterileri de bulunmaktadır. Kurumsal firmaların TTNET üyelik iptali yapmaları da oldukça kolaydır. Kişiler dilerse Türk Telekom bayilerine gidebilirler. Gidecek olan kişinin yetki belgesini yanında götürmesi gerekmektedir. Yetkili kişi kendi gidemiyor ise vekâletname verdiği kişinin vekâletname ile gitmesi gerekmektedir.

Kurumsal firmalar da aynı bireysel müşterilerde olduğu gibi 0312 306 07 16 numaraya faks çekebilirler. Faks gönderirken mutlaka yetkili olduğunu gösterecek belgeyi de göndermesi gerekmektedir. 7 iş gün içinde TTNET üyelik iptali gerçekleşecektir.

ttnet iptal etme

TTNET Üyelik Dondurma

Kişiler TTNET üyeliklerini iptal etmeden dondurmak isteyebilirler. Genellikle yalnızca bir süre interneti kullanmayacak olan kişiler bu yolu tercih etmektedir. Üyelik dondurma işlemi 1 yıl içinde yalnızca 2 defa yapılabilmektedir. Ayrıca üyeliğin dondurulduğu süre 1 yıl içinde 180 günü geçmemelidir. TTNET üyelik dondurma işlemi 42 TL’dir. Bu ödeme 6 ay boyunca faturalara 7 TL olarak yansıtılarak kesilir. Dondurma işlemi 180 günü geçmediği sürece ve açılması istenen tarih sonraki yıla denk gelmiyor ise istenilen tarihte internetiniz yeniden açılmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir