© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Kunduz Üyelik İptali

Kunduz Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1173 10
Kunduz Üyelik İptali

Kunduz Nedir

herkesin sıkça aradığız site ne işe yarıyor  , kunduz sitesi ne işe yarıyor diye arayanlara açıklayıcı bir şekilde sizlere yazmaya çalışacağım. Biliyorsunuz ki bir çok sınav vardır  ve bir o kadarda çok sınava hazırlanan öğrenciler var bunların ihtiyaçları sunan bir websitesidir.

Kunduz; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması.

 

Kunduz Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Üyelik İptali ;Öncelikle yazımıza başlamadan  ne işe yarıyor bu website’si  amacı nedir sizlere onlardan bahsederek iptal işlemlerinize doğru yazımızı sonlandıracağız.  öğrencilerin çözemedikleri, zorlandıkları veya farklı bir çözüm yöntemi aradıkları soruları sordukları ve bu soruların eğitmenler tarafından gerçek zamanlı olarak çözüldüğü mobil bir uygulamadır.

Bir çok web sitesinde üyelik iptalleri için link yada  kullanım şartlarından kendiniz silebiliyordunuz.  sitesinde üyelik silme linki olmadığı için , bu sefer  üyelik silmek mail göndermek zorundasınız üyelik silme işlemi için. Kunduz üyelik iptaliişlemini gerçekleştirmek için  destek@kunduzapp@.com Mail adresine aşağıda verilen şekildeki gibi mail göndermeniz gerekmektedir.

kunduz nedir

Ama ben işimi sağlama alayım diye düşünüyorsanız:

 üyeliğini iptal etmek için destek@kunduz.com adresine kunduz abonelik iptalini talep eden bir e-posta atman yeterli.

e-Posta’nızın içeriğine şu metni ekleyebilirsin:

 

Kime: destek@kunduzapp.com

Bilgi: Boş kalabilir.

Konu: Üyelik İptali Hk.

Mesaj: Merhabalar,

Aşağıdaki bilgilerim ile oluşturulmuş olan  hesabımın iptal edilmesini talep ediyorum.

Üyelik bilgilerini buraya ekleyin.

Teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Üstteki tabloya uygun bir mail gönderdiğiniz takdirde yetkililer inceleyip uygunluk durumuna göre hesap kapatma işlemini tamamlayacaktır.

kunduz üyelik silme

App store ve Google play store üzerinden yapılan aboneliklerde ilgili uygulama üzerinden abonelik iptali gerçekleştirilmektedir. Store üzerinden yapılan aboneliklere  sitesin de müdahale edememektedir. Kullanıcıların diğer merak ettiği soruları ve yanıtlarını aşağıda paylaşıyorum.

Ücret İadesi Alabilir miyim?

Ücret iadesi alabilmek için belirli şartlar bulunmaktadır. Yazımızın devamında yer alan kurallara uygunsanız ücret iadesi alabilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan sonra  bir soru yöneltmediyseniz ve 14 gün içerisinde iptal talebinde bulunduysanız ücret iadesi talep edebilirsiniz.

soru sorduğunuz takdirde ise ücret iadesi maalesef yapılmamaktadır.

 Üyeliğim Ne Zaman Sonlandırılır?

Abonelikli servislerin mantıklarında iptal tarihinden itibaren aboneliğinizin tamamen sonlanacağı tarihe kadar tarafınıza kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Örneğin; 01.11.2021 tarihinde alınan aylık bir üyelik paketi 01.12.2021 tarihinde tamamen sonlandırılmış olur. Aboneliğinizi ayın ortasında iptal ettiğinizi varsaydığımızda 01.12.2021 tarihine kadar bir kullanım hakkınız bulunur. İptal gerçekleştirildiği için abonelik yenilenmez ve bir sonraki ay için tarafınızdan ücret kesintisi gerçekleşmez.

Kunduz Üyelik İptali

 Öğrenci Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Üyelik iptali yaparken kullandığınız mail yöntemiyle öğrenci hesabı silme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Üst kısımda yer alan örnek maili kullanabilirsiniz. Mail göndererek işleminizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

10 Yorum

  1. Anonim - -

   Olma ozaman

 1. Hatice Karataş - -

  Kunuz öğrenci hesabımı silmek istiyorum konu hakkında gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

 2. İpek - -

  Kunduz öğrenci hesabımı silmek istiyorum üyelik hakkımı da iptal etmek istiyorum konu hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim

 3. Anonim - -

  Trenyoldan 2 tane sınırsız soru çözümü paketi aldım nasıl kullanacağım bilmiyorum şifrem yok kod yok ne yapabilirim

 4. anonim - -

  buraya gelip iptal etmek istiyorum yazmışlar şaka gibi. hiç mi kafanız çalışmıyor arkadaşlar sizin.

 5. Merve kılıç - -

  Hesap silme talebi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir