© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Korayspor Sipariş İptali

Korayspor Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
761 0
korayspor sipariş iptali

Korayspor Sipariş İptali

Korayspor sipariş iptali işleminin yapılıp yapılamayacağı markanın sevenleri tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Online alışveriş her ne kadar tercih edilse de kimi zaman kişiler siparişlerini iptal etmek isteyebiliyor. Bunun yanı sıra sipariş iptali yapıp yeniden sipariş oluşturulmak istenebiliyor. Kişiler dilerse siparişlerinde kolay bir şekilde değişiklik yapabilmektedir. Tüm bu işlemler haricinde firma kişilere iade imkânı da sunmaktadır.

korayspor sipariş

Korayspor mağazalarına ulaşmak maalesef herkes için çok kolay değildir. Bu nedenle online alışveriş daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebiyse firmanın her şehirde mağazası olmamasıdır. İstanbul, Bursa, Eskişehir ve Balıkesir illerinde mağaza bulunmaktadır. Ancak Türkiye’nin her yerine kargo imkânı olduğu için kişiler kolay bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Korayspor firmasından ürün satın almak isteyen kişilerin büyük bir çoğunluğu online olarak sipariş vermektedir. Korayspor firmasından alışveriş yaptıysanız ve sipariş iptali yapmanız gerekiyorsa gerekli adımları takip etmeniz gerekmektedir. Siteden alışveriş yapmak için öncelikle üye olunması gerektiğini bilmekte fayda olacaktır. Bazı firmaların aksine Korayspor üyelik olmadan sipariş vermeye imkân sağlamamaktadır.

Korayspor online alışverişinizden vazgeçtiyseniz sipariş iptali yapabilirsiniz. Korayspor sipariş iptali adımları:

 • Korayspor web sitesine giriş yapınız
 • Kullanıcı bilgilerinizle hesabınıza giriniz
 • ‘Hesabım’ kısmına giriniz
 • Daha sonraysa ‘siparişlerim’ sekmesine giriniz
 • ‘Siparişi iptal et’ seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ürününüz kargoya verildiyse ‘siparişi iptal et’ seçeneğini görmeniz mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda ürün iade yoluna gitmeniz gerekecektir.

Değişim Yapılır mı?

Korayspor firması müşterilerine birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Satın alınan ürünlerde kimi zaman renk ya da beden değişimi yapmak istenebiliyor. Böyle durumlardaysa değişim için gerekli adımların izlenmesi yeterli olacaktır. Korayspor değişim adımları:

 • Ürün elinize ulaştığı zaman kargonun içinde fatura olacaktır
 • Faturanın altında değişi ve iadeyle ilgili bir kısım bulunuyor
 • Ürünün değişiminin neyden dolayı yapılmasını istiyorsanız bunu belirtmelisiniz
 • Formu eksiksiz doldurup son olaraksa imza atmanız gerekmektedir

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra ürünü yenide kargoya vererek firmaya göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra sizinle değişim hakkında iletişime geçilecektir. Değişim formunda imzanız olmazsa işleminiz yapılmayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir.

Sipariş İptali korayspor

Korayspor kurulduğu günden beri verdiği hizmette en iyisi olmaya çalışmaktadır. Bu yüzden birçok konuda müşteri memnuniyetini kazanmak adına özenli bir çalışma sürdürmektedir. Kimi zaman bazı durumlar müşterilerin hoşuna gitmese dahi genellikle yaşanan sorunlar firma tarafından kolaylıkla çözülebilmektedir. Böylelikle alışveriş sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir.

korayspor sipariş iptali

Korayspor sipariş iptali yaptıktan sonra ödemeniz kısa süre içinde hesabınıza aktarılacaktır. Eğer ödemeniz online olarak yapıldıysa ödeme yaptığınız banka aracılığıyla kartınıza iade edilecektir. Firma alışveriş sırasında kapıda ödeme seçeneği de sunmaktadır. Eğer kapıda ödemeyi tercih ettiyseniz ödeme yapmamış olacağınız için herhangi bir problemle karşılaşılmayacaktır. Online ödemelerin iadesi 3-5 gün içinde yapılmaktadır.

 

korayspor whatsapp destek hatları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir