© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Randevu İptali
  4. »
  5. Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1369 0
Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

Her ne kadar istenmese de hastaneye olan ihtiyaç hiç azalmıyor ve hastaneye gitme ihtiyacı hiç bitmiyor. Kişiler hastaneye gitmeden önce iyi bir hastane, iyi bir doktor araştırması yapıyor. En çok tercih edilen hastaneler hakkında randevu alma işlemi merak edildiği gibi aynı şekilde randevu iptali yapma işlemi de merak ediliyor.

En çok tercih edilen hastanelerden biri de Koç Üniversitedir. Bu yüzden Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali işlemi de oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Hastanelere gidilemeyecek durumda olunca mutlaka iptal edilmesi gerekiyor. Hem kişisel açıdan hem de başkaları açısından en uygunu bu olacaktır.

2014 Eylül’de açılan Koç Üniversitesi Hastanesi, kişiler tarafından oldukça tercih edilen hastaneler arasında yer almaktadır. Üniversite olması ekstra bir avantajdır. Çünkü diğer hastanelere göre araştırma ekipmanları daha fazla oluyor ve hastalıklar ile ilgili araştırmalar daha geniş çaplı yapılabiliyor.

Koç Üniversitesi Hastanesi İstanbul-Zeytinburnu’nda yer almaktadır. İhtiyaç duyulan bütün bölümlerde işinde en iyi doktorlar yer almaktadır. Hastalara en iyi hizmeti sunarak sorunlarına çare olmaya gayret etmektedir. Koç Üniversitesi Hastanesi çok fazla tercih edilen hastanelerden biri olduğu içinde nasıl randevu alınacağı merak konusu olduğu kadar nasıl randevu iptali yapılacağı da oldukça merak edilen bir konudur. Çünkü sık sık bu konuda bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır.

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır

Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali için muayene gününden en az 1 gün önce randevu iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Randevu günü talep ettiğiniz randevu iptal işlemi gerçekleştirilmemektir.

Koç Üniversitesi Hastanesi web sitesine girerek randevu alma bölümüne girerek oradan gerekli kısımları doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sistemde yapmanız gereken tek şey tarih, bölüm seçerek istenen kişisel bilgileri doldurmak olacaktır. İsterseniz Koç Üniversitesi Hastanesini arayarak iletişime geçebilir ve randevu talebinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Randevunuzu aldıktan sonra randevu günü gelene kadar işinizin çıktığı durumlarda randevunuzu iptal etmeniz gerekecektir. Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptal işlemi yapabileceğiniz iki seçenek bulunmaktadır:

  • Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali işleminin gerçekleşmesi için yapabileceğiniz ilk seçenek olarak 0850 250 8 250 numarayı arayarak Koç Üniversitesi Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle TC kimlik numaranızı görüştüğünüz kişi ile paylaştığınız takdirde saat kaçta, hangi bölüm ve hangi doktordan randevunuzun olduğu görülecektir. Bu şekilde randevu iptal işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali için yapabileceğiniz bir diğer seçenek ise randevu aldığınız gibi işlem yapmaktır. Hastanenin web sitesine girerek sisteme üzerinden iptali gerçekleştirmek olacaktır. Sisteme giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz randevuyu göreceksiniz ve buradan randevu iptal etme işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali hastaneye gitmeye gerek kalmadan telefon ile ya da internetten kolaylıkla yapılabilecek bir işlemdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir