© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Randevu İptali
  4. »
  5. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1349 0
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

1827 yılında kurulan İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye’de kurulan ilk tıp fakültesidir. Osmanlı zamanında II. Mahmud tarafından kurulan fakültenin cumhuriyetin ilanından sonra ismi değiştirilerek İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi olmuştur. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu almak istiyor iseniz iki seçeneğiniz bulunmaktadır ve oldukça kolaydır.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nin web sitesine girerek karşınıza çıkacak olan hasta giriş ya da randevu sekmesine girmeniz gerekmektedir. Orada karşınıza randevu al seçeneği çıkacaktır. Ardından da gerekli bilgilerinizi girerek randevu almak istediğiniz branşı, doktoru ve günü seçerek kolaylıkla İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kişiler hastanelere giderken randevu alarak işlerini daha kısa zamanda halledebiliyorlar. Hastaneye giderek saatlerce bekleme durumundan kurtulmuş oluyorlar. Hastanelerdeki randevu sistemi ile hastane işleri oldukça düzene girmektedir. Devlet hastanesi ya da özel hastaneler dışında kişiler bazen üniversiteleri tercih edebiliyor ya da gittikleri hastanedeki doktorların önermesi durumunda üniversiteye gitmesi gerekebiliyor. Üniversitelerde daha ince ayrıntılı araştırmalar yapılarak doğru teşhis koymak için çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Teknolojinin gittikçe gelişmesi ile randevular kolaylıkla internet üzerinden alınabiliyor. Bu durumda randevu iptal işlemlerinin de nasıl yapılacağı insanlar tarafından merak edilmektedir. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işlemi de merak edilen konulardan biridir. Randevu alma işlemi kolay olduğu kadar randevu iptali işlemi de oldukça kolay bir işlemdir.

Hastaneden Randevu İptali Nasıl Yapılır?

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işlemini yapmanız için iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan biri 0 212 414 24 24 telefon numarasını aramaktır. Bu telefon numarasını arayarak görüşmekte olduğunuz kişiye TC kimlik numaranızı vermeniz gerekmektedir. Böylelikle karşısında size ait olan randevuları görecektir.

Buradan hangi gündeki hangi randevuyu iptal etmek istediğinizi dile getirerek kolaylıkla İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem yalnızca 1-2 dakikanızı alacaktır.

Hasta, hastane randevusuna gidemeyeceği bir durumla karşılaşırsa randevusunu iptal etmesinde fayda vardır. Birkaç randevu üst üste iptal edilmeden gidilmeme durumu olursa kişi bir süreliğine randevu alamayabilir. Bu durumun yanı sıra randevu iptali işleminin yapılmasının sebebi, gidecek olduğunuz doktordan başka biri randevu arıyor ise onun önünü açmış olacaksınız.

 

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işleminin bir diğer yolu ise internet olan her yerden yapılabilecek bir işlemdir. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesine girmeniz gerekmektedir. Bu sitede bulunan randevu al sekmesine girmeniz gerekmektedir. Burada TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

Sisteme giriş yaptıktan sonra aktif olan randevularınızı göreceksiniz. Bu bölümde randevuyu iptal et butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklamanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre içinde ve kolaylıkla İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir