© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Kariyer Net Hesap ve Üyelik Silme

Kariyer Net Hesap ve Üyelik Silme

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1408 0
Kariyer Net Hesap ve Üyelik Silme

Kariyer Net Hesap ve Üyelik Silme

Kariyer Net pek çok farklı meslek grubundan iş ilanı yayınlayarak, işveren ve iş arayan arasında köprü kuran bir kariyer sitesidir. Artık her konuda olduğu gibi iş arama işlemleri de internet aracılığı ile yapılmaktadır. Bünyesinde çok sayıda kullanıcı ve firma barındırarak gerekli filtrelemeler ile kullanıcılara uygun işleri sıralıyor. Böylece iş arayan kişiler kısa süre içerisinde kendilerine uygun ilanları bularak başvurabilir ve meslek sahibi olabilirler. Üstelik aradığınız mesleğe uygun ilanlar ya da özellikle takip ettiğiniz firmaların ilanların bildirimlerini açabilirsiniz. Böylece iş ilanı yayınlandığında sizlere bildirim gelecektir. Bu sayede ilana ilk başvuranlardan olacak ve işe alınma ihtimalinizi arttıracaksınız.

 Üyelik Nasıl İptal Edilir?

İş arayan kişilerin önceliği olan sitelerden birisi de Kariyer Net sitesidir. Bu site üzerinden çok fazla kullanıcı kısa süre içerisinde iş sahibi olmuştur. Kolayca hesap açıp üye olabilir ve dilediğiniz sektöre dair iş ilanlarını aratabilirsiniz. Kariyer Net kullanıcısı olmanın en güzel yanlarından birisi sadece mezun olduğunuz bölümle alakalı değil ilgi alanınızı kapsayan tüm meslek dallarında iş ilanı aratabiliyor olmanız. Bunun yanında sadece meslek grubunu yazarak iş aratmıyorsunuz. Aynı zamanda firmaları da aratabilir, firmanın o an yayınladığı tüm departmanlardaki ilanlara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Kariyer Net sitesi kullanıcılarından herhangi bir üyelik bedeli istemez. Bu sebeple iş bulduğunuz an Kariyer Net üyelik iptali için başvurmanıza gerek yoktur.

Fakat yine de Kariyer Net sitesindeki üyeliğinizi iptal ettirerek hesabınızı kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Bunun için öncelikle Kariyer Net’e giriş yapmalısınız. Üyelik bilgileriniz ile siteye giriş yaptıktan sonra Kariyer Net hesap silme uzantısına tıklamalısınız. Bu uzantıda sizlere hesabınızı silmek istediğinize emin misiniz diye sorulacaktır. Bu onay sorusuna ‘Evet Silmek İstiyorum.’ cevabını verdiğiniz takdirde hesap silme işlemleriniz başlatılmış olacaktır. Sonrasında sizlere hesabınız silindikten sonra neler olacağına dair bir bilgilendirme metni gönderilecek. Bu metin üzerinde vazgeçtim butonu bulunur. Eğer Kariyer Net üyeliğinize son vermekten vazgeçerseniz bu butona tıklamanız yeterlidir. Böylece hesabınız kurtulacak ve üyeliğiniz yeniden aktif hale gelecektir. Ardından hesabınıza neden son verdiğinizi, sildiğinizi soran bir sayfaya yönlendirilecekseniz. Bu sayfaya sizlere sunulan seçeneklerden birisine tıklayarak onu sebep olarak sunmanız gerekmektedir. En sonunda Hesabımı Sil butonuna tıklayarak Kariyer Net hesabınızı silebilirsiniz.

Kariyer Net Hesap ve Üyelik Silme

Kariyer Net İptal Edilen Hesap Yeniden Açılır mı?

Kariyer Net kullanıcıları bazı sebepler ile bu sitedeki üyeliklerini iptal ettirebilirler. Fakat bazı durumlarda bu kararlarından vazgeçerler. Özellikle yeniden iş arayan kullanıcılar Kariyer Net’e geri dönmek istediklerinde eski hesaplarını aktif edip edemeyeceklerini merak ederler. Eğer daha öne Kariyer Net sitesi üzerindeki hesabınızı iptal ettiyseniz sitedeki tüm kişisel bilgileriniz, cv’niz, geçmiş mesajlarınızda silinmektedir. Bu sebeple eğer Kariyer Net üyeliğini geri kazanmak istiyorsa kişi en baştan yeniden üyelik oluşturmalıdır. Kapatılan hesaba yeniden erişmek mümkün değildir. Çünkü siz hesabınızı silmek konusunda sitenin açtığı sekmeleri onayladığınızda hesap silme başvurusu yapmış olursunuz. Bu başvurunun ardından Kariyer Net sizlerin üyeliğini sonlandırır. Hesabınızda kayıtlı tüm bilgiler de hesabınız ile beraber silinmektedir. Eğer yeniden Kariyer Net kullanıcısı olmak istiyorsanız en baştan isim, soy isim, e-posta ve şifre girerek üye olmalısınız. Yeniden cv’lerinizi ve bilgilerinizi detaylıca girip iş arayışına başlayabilirsiniz. En hızlı ve en kolay iş arama uygulaması Kariyer Net ailesine kolayca dahil olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir