© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1375 1
Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

 

Hadi bilgi yarışması üyelik iptali konusu uygulama kullanıcılarının sıklıkla araştırdığı bir konudur. Hadi yarışması Turkcell BİP tarafından tasarlanan bir bilgi yarışmasıdır. Bu uygulama 2018 yılından beri kullanıcılar ile buluşmaktadır. Yarışmanın güven veren tarafı ise yarışmayı kazandıktan sonra parasını alabilen kullanıcılardır. Çünkü yarışmayı kazananlara herhangi bir sorun çıkarmadan hakları teslim edilmektedir. Daha önce kişilerin güvenli bir şekilde kazandıklarını gören birçok yarışma sever ise uygulamayı kullanmaya başlayabiliyor.

Hadi bilgi yarışmasına katılabilmeniz için öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı hem Android hem de IOS üzerinden indirmeniz mümkün olacaktır. Yarışmalara her zaman katılabilirsiniz. Hafta sonu dâhil olmak üzere saat 12.30 ile 20.30 arasında yarışmalar olmaktadır. Yarışma içinde joker şansınız bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı davet ederek joker kazanabileceğiniz gibi satında alabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali Yapılabilir mi

 

Hadi bilgi yarışması üyelik iptali yapılıp yapılamayacağı merak edilen konulardan birisidir. Kimi zaman kişiler üyelik iptali konusunda sorun yaşayabiliyor. Bu yüzden net bir şekilde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyebiliyorlar. Hadi bilgi yarışmasına dâhil olabilmek için 18 yaşından büyük olmanız yeterli olmaktadır. Aynı zaman evlerinizden yalnızca akıllı telefon aracılığı ile katılmanız mümkün olduğu içinde birçok kişiye cazip gelmektedir.

Hadi bilgi yarışması her ne kadar eğlenceli olsa dahi kişiler kimi zaman yarışmaya vakit ayıramayabiliyor. Bunun yanı sıra uygulama içerisinde kişilerin memnun olmadığı bazı durumlar ortaya çıkabiliyor. Böyle zamanlarda ise üyelik iptali yapılmak istenebiliyor. Bu durumda üyelik iptali yapmaları mümkündür.

Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

Üyelik İptali Nasıl Yapılır

 

Bu bilgi yarışmasının üyelik iptali kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Üyelik iptali işlemini uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Hadi bilgi yarışmasına artık yeteri kadar vakit ayıramıyor iseniz rahatlıkla üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra üyeliğiniz silineceği için yarışmaya katılamayacağınızı unutmayınız.

Hadi uygulamasına girdiğiniz zaman ayarlar kısmına girmelisiniz. Ayarlar kısmında bulunan verilerde hesabımı sil seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Uygulama üzerinden üyelik iptalinizi gerçekleştirdikten sonra cihazınız üzerinden uygulamayı silebilirsiniz.

Premium Üyelik İptali

Hadi bilgi yarışması üyelik iptali konusunda Premium üyeliğe sahip olan kişiler, normal üyelikten farklı bir yol izlemesi gerekmektedir. Premium üyelik ile uygulama içerisinde daha fazla joker sahibi olabiliyorsunuz ayrıca farklı birkaç ayrı özellikte bulunmaktadır. Tabii bunlar için aylık olarak ödeme yapılmaktadır. Artık uygulama için ödeme yapmak istemiyor iseniz ya da oyuna vakit ayıramıyor iseniz kolaylıkla üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hadi bilgi yarışması üyelik iptali işlemi uygulama üzerinden yapıldıktan sonra cihazın mağaza bölümüne girilmesi gerekmektedir. Android cihazlarda Google Play IOS cihazlarda ise Apple Store mağazalarına girilmelidir. Burada bulunan seçenekler bölümünde abonelikler sekmesine girilmelidir. Aboneliklerde bulunan Hadi uygulaması seçilerek iptal edilmelidir. Daha sonra ise otomatik ödeme talimatını iptal etmelisiniz. Bu adımları takip ederek üyelik iptalinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. ahmet - -

    teşekkür ederim bilgilendirme için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir