© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Gameland Üyelik İptali

Gameland Üyelik İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1398 0
gameland uyelik iptali

Gameland Üyelik İptali 

 

Günümüzde pek çok akıllı telefon kullanıcısı çeşitli mobil uygulamalara üyelik gerçekleştirmektedir. Oyun, başta olmak üzere keyifli vakit geçirmek için kullanılan bu uygulamalar ise her ay belirlenen ücret karşılığında hizmet verir. Ancak kullanıcılar zaman içerisinde maddi ya da manevi sebeplerden ötürü uygulamayı kullanmaktan vazgeçebilir. Gameland uygulaması da bu bahsi geçen uygulamalardan birisidir.

Kullanıcılar kısa ya da uzun süre kullandığı Gameland uygulamasını silse de üyelik iptalini gerçekleştirmediği durumlarda ödeme yapmaya devam eder. Bu nedenle pek çok kullanıcı sıklıkla Gamleand üyelik iptalinin nasıl yapılacağını araştırıyor. Gameland üyelik iptali için ilgili telefon numarasına SMS atmanız ya da mail yolu ile üyelik iptali talebinde bulunmanız gerekmektedir. Zira bu uygulamaların gerçekleştirilmemesi durumunda uygulamayı kullanmasanız da hesabınızdan para çekilmeye devam edilecektir. Bu edenle abonelik iptalini gerçekleştirmiş olduğunuzda emin olmanız son derece önemlidir.

Gameland Üyelik İptali Nereden Yapılır?

Üyelik ve abonelik sistemi ile çalışan platformların pek çoğu abonelik iptali seçeneği sunar. Bu nedenle Gameland üyelik iptalini pek çok yolla gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Gameland üyelik iptalini gerçekleştirmeniz mümkündür.

 • Gameland üyelik iptali işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak www.gameland.com.tr web sitesine giriş yapın.
 • Sisteme girmenizin ardından üye bilgilerinizi yazın.
 • Üçüncü adımda “Hesabım” menüsüne giriş gerçekleştirin.
 • En alt kısımda yer alan üyeliğimi sil seçeneğine tıklayın.
 • Android cihaz üzerinden satın alım gerçekleştirdiyseniz Google Play Store’a girin ve sol üst kısımda bulunan “Aboneliklerim” butonuna tıklayın. Burada yer alan Gameland seçeneğine girerek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

gameland uyelik iptali

Gameland Abonelik İptali Iphone

Iphone kullanıcıları Gameland abonelik iptalini aşağıda yer alan yollar ile gerçekleştirilebilir. Bu yollar ile Gameland üyelik iptali dakikalar içerisinde yapılmaktadır.

 1. Cihazınızı açarak ayarlar kısmına girin.
 2. Üst kısımda yer alan Apple kimliğim kısmına tıklayın.
 3. Itunes bölümüne girin.
 4. Apple kimliğimi görüntüleyin.
 5. Abonelikler kısmına gelerek Gameland uygulamasına tıklayın.
 6. Son aşamada “Aboneliği İptal Et” butonuna tıklayarak Gameland üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

 

SMS İle Gameland Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom başta olmak üzere mobil hat kullanıcıları iptal gameland yazıp 3544’e kısa mesaj atarak sms ile Gameland üyelik iptalini gerçekleştirebilir. Gameland aboneliğinizi sms ile iptal etmek istiyorsanız, bu şekilde telefondan kısa süre içerisinde üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Onay mesajının gelmesi sonrasında üyelik iptaliniz gerçekleştirilmiş olacaktır.

Gameland Üyelik Silme Nasıl Yapılır?

Pek çok kullanıcı Gameland üyelik iptali için farklı yollara başvurmaktadır. Gameland üyelik silme işlemi içim ilk olarak SMS uygulamasını kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan 3545 numarasına yollayacağınız SMS ile Gameland aboneliğinizi silmeniz mümkündür. SMS göndererek aldığı hizmeti sona erdirmek isteyen kullanıcılar “iptal gameland” yazarak 3544’e kısa mesaj gönderebilir.

Bunun yanı sıra Gamleand üyelik silme işlemi İşleler Android cihaz üzerinden Play Store, IOS cihaz üzerinden ise Apple Store ile gerçekleştirilebilmektedir. İki mobil marketin de içerisinde aboneliklerin yer aldığı bölüm bulunmaktadır. Bu kısa girerek abonelik işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Gamleand uygulamasını bulduktan sonra aboneliği sonlandır talimatı vererek uygulamayı iptal edebilirsiniz. İşlem sonrasında ekrana doğrulama mesajı gelecektir. Bu mesajı kontrol etmenizin ardından saniyeler içerisinde Gameland üyelik silme işleminiz tamamlanmış olacaktır. SMS ya da mobil internet aracılığıyla Gameland üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir