© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Farmasi Üyelik İptali

Farmasi Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1215 0
Farmasi Üyelik İptali

Farmasi Üyelik İptali

 

Farmasi üyelik iptali, üyeliklerini aktif olarak kullanmayan kişilerin tercih ettiği bir yoldur. Farmasi 1950 yılında Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş bir firmadır. 1985 yılından beride kozmetik ürünleri ile bilinmektedir. Farmasi, ilaç ve hammadde konusunda piyasaya girmiştir. Ancak ilerleyen dönemlerde organik kozmetik ürünleri ile birçok kullanıcıya ve müşteriye sahip olmuştur.

Kişiler Farmasi üzerinden satış yaparak kazanç sağlayabilmektedir. Kişilerin Farmasi üyeliği oluşturması için çok fazla bir şarta gerek duyulmamaktadır. Üye olacak kişilerin Türkiye Cumhuriye vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması yeterli olmaktadır. Kimi zaman kişiler yeteri kadar satış yapamadığı zaman üyeliklerini iptal ettirmek isteyebiliyor. Bunun yanı sıra ise belli bir süre işlem yapmayan kullanıcıların üyelikleri pasif hale gelebiliyor.

Üyelik İptali Yapılması Mümkün mü?

 

Farmasi üyelik iptali yapılıp yapılamayacağı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Farmasi üyesi olan kişiler kendi ihtiyaçlarını rahatlıkla alabildikleri gibi satışta yapabiliyor. Bu satışlar ile kazanç elde edebiliyorlar. Kendilerine alacak oldukları ürünleri ise indirimli bir şekilde alabiliyorlar. Belli bir süre çalıştıktan sonra belirli bir puan toplayan kişiler ise liderlik yapabiliyor. Liderlik yapan kişilerin ise kazançları daha fazla artmaktadır.

Farmasi sistemine üye olacak kişiler online olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilir. Satış yapamayan ya da bu konuya vakit ayıramayan kişiler ise Farmasi üyelik iptali yapmak isteyebiliyor. Farmasi üyelik iptali yapmak isteyen kişilerin bu işlemi yapması mümkündür.

Farmasi Üyelik İptali

Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

 

Farmasi üyelik iptali yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Farmasi üyeliğinizin silinmesi için üç farklı yol bulunmaktadır. Farmasi üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra 3 ay içinde herhangi bir işlem yapmaz iseniz üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilmektedir. Bunun haricinde sipariş verdikten sonra 6 ay sipariş vermez iseniz üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

Farmasi üyelik iptaliniz için aylarca beklemek istemiyor iseniz e-posta atabilirsiniz. İsim-soy isim, telefon numaranızı ve T.C kimlik numaranızı yazarak Farmasi üyelik iptali yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Maili gönderirken konu kısmına Farmasi üyelik iptali yazınız. bilgi@farmasiint.com e-posta adresine yazmış olduğunuz maili gönderebilirsiniz. Böylelikle kolay bir şekilde üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik İptali

 

Farmasi üyelik iptali yapmanın üç farklı yolu vardır. Dilediğiniz yolu tercih ederek kolay bir şekilde üyelik iptalinizi yapabilirsiniz. Kişiler üye olacakları zaman bir sponsora bağlı olarak üyelikleri oluşturulmaktadır. Sponsorunuzu değiştirmek istiyor iseniz yeni üye olduğunuz zaman 6 saat içinde işlem yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında hesabınız askıya alınmadığı sürece böyle bir işlem yapılmamaktadır.

Farmasi üyeliğiniz istediğiniz gibi geçmiyor ise satış yapmıyor ya da kendinize aldığınız ürünler bulunmuyor ise üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Dilerseniz e-posta atabilirsiniz. E-posta atmak ile uğraşmak istemeyen kişiler ise hiçbir işlem yapmadan 3 ya da 6 ay bekleyebilirler. Yeni üye olan kişilerin 3 ay sonra sipariş veren kişilerin ise 6 ay sipariş vermedikleri zaman üyelikleri iptal edilmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir