© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. EOdev Hesap Silme

EOdev Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1214 0
eodev hesap iptali

Eodev Hesap Silme

 

Eodev hesap silme işlemi özellikle mezun olan kişilerin araştırdığı bir konudur. Eodev sitesi uzun yıllardır öğrencilere hizmet veren bir sitedir. Bu site üzerinden ilkokuldan üniversiteye kadar olan tüm sınıflar için bilgi alışverişi yapmak mümkün oluyor. Site içinde soru sorulabildiği gibi bilinen sorulara cevap da verilebiliyor. Bu yüzden birçok kişi tarafından severek kullanılıyor.

Özellikle okul hayatını mezun olarak bitiren kişiler artık bu siteyi kullanmaya gerek duymayabiliyor. Kimi zaman ise bazı kişiler tarafından site kullanışlı bulunmayabiliyor. Çeşitli birçok sebepten kaynaklanarak hesap silme işlemi yapılmak istenebiliyor. Bu durumda ise yapılması gereken yalnızca adımların takip edilmesi olacaktır. Kısa süre içinde hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Silinir mi?

 

Eodev sitesi Polonya merkezli bir sitedir. Kurucuları 3 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Site oldukça fayda sağlamaktadır. Şu an için sitenin 350 milyondan fazla kullanıcısı olduğu biliniyor. Bu site sayesinde öğrenciler yanlarında birine ihtiyaç duymadan sorularını çözebiliyor. Site içinde üyelik oluşturarak yapamadıkları ödevleri site içinde sorabiliyor.

Site içinde sorulan sorulara, diğer üyeler arasından cevabını bilen kişiler cevap verebiliyor. Böylelikle öğrenciler birbirleri ile yardım etkileşimine geçebiliyor. Kullanımı oldukça kolay olan bir sitedir. Kullanıcılar kimi zaman artık gerek görmediği için hesaplarını kapatmak istemeyebiliyor. Bu durumda ise ‘Eodev hesap silinir mi’ sorusu akıllara geliyor. Elbette Eodev hesap silme işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

eodev hesap iptali

Hesap Silme Adımları

 

Eodev hesabınızı silmek istediğinizde bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir. Eodev hesap silme adımları:

  • Arama motoru üzerinden Eodev sitesine giriniz.
  • Daha sonra kullanıcı bilgilerinizi girerek hesabınıza giriş yapınız.
  • https://eodev.com/login?return=%252Fusers%252Fconfirm_account_delete linke tıklamanız gerekmektedir.
  • Link üzerinden giriş yaptığınız zaman şifrenizi yazmanız gerekecektir.
  • Daha sonra ise ‘evet hesabımı silmek istediğimi doğruluyorum’ seçeneğini seçiniz.

Bu adımları takip ederek hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Ancak kimi zaman bazı hesaplarda hata verilebiliyor. ‘Hesabı silmeye yetkiniz bulunmamaktadır’ şeklinde bir uyarı ile karşılaşılabiliyor. Böyle bir durumda ise iletisim@eodev.com e-posta adresine hesabınızı silmek istediğinize dair bir mail atabilirsiniz. İki işlemden birini yaptığınız takdirde hesabınız kalıcı olarak kolay bir şekilde silinecektir.

,EOdev Hesap Silme

Hesap İptali

 

Eodev sitesinde üniversite sınavları, lise geçiş sınavlarında çıkan soruların bulunması mümkün olmaktadır. Bunların haricinde tüm sınıflar için faydalı birçok soru ve bilgi paylaşımı yapılmaktadır. İlkokul 1.sınıftan başlayarak lise son yani 12.sınıfa kadar olan tüm öğrencilerin faydalanabileceği bir sitedir. Bu yüzden oldukça kolay bir şekilde kullanım sağlanabilir.

Küçük yaştaki öğrencilerin de kullandığı bir site olduğu için oldukça kolay bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden Eodev hesap silme işlemi de aynı kolaylıkta yapılabilmektedir. Üyelik işlemlerinde sağlanan kolaylıklar aynı şekilde hesap silme işlemlerinde de sağlanmaktadır. Gerekli adımları sırası ile takip ederek birkaç dakika içinde hesabınızı silebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir