© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilet İptali
  4. »
  5. Enuygun Uçak Bilet İptali

Enuygun Uçak Bilet İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
732 0
bilet iptali enuygun

Enuygun Uçak Bilet İptali

Enuygun Uçak Bilet İptali nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız bilet iptali için ana sayfamızda bulunan ‘’Bilet İptal’’ sekmesinden kendinize ait bilgilerinizi girerek uçak biletlerinizi iptal talebinde bulunabilir ve  biletler iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif bilet iptallerinizi aynı zamanda daha kolay olacağını düşünüyorsanız 0850 333 88 88 iletişim numaramızdan Çağrı Merkezimizi arayabilir ve bilet iptal işlemlerinizin kolaylığının keyfine varabilir ve bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enuygun Uçak Bilet İptali nereden yapılır? Aynı zamanda bilet iptallerinizi çağrı merkezi, web sayfasından yapabildiğiniz gibi En Uygun Bilet mobil uygulamamızdan da bilgilerinizi girerek bilet iptallerinizi böylece işlemleriniz daha seri bir şekilde hallederek zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Şimdi siz de En Uygun uçak bilet iptali platformlarını ziyaret ederek bilet iptal taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enuygun Uçak Bilet İptali

Bilet İptal Süreçleriniz Hangi Durumlarda Geçerli 

Enuygun Uçak Bilet İptali için başvurmanız, EnUygun platformları üzerinden uçuşunuzu iptal ettiğinizde biletlerinizin tarafımızdan iptalinin alınacağı anlamına gelmemektedir. İlgili uçuşlarınızdaki iptali talep çerçevesinde kapsamaktadır. Biletinizi almış olduğunuz havayolunun iletişim numarasından ya da çağrı merkezinden  yaptırmış olduğunuz rezervasyonun iptal işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

Eğer ki tarafımıza  iptal edilmiş olduğu bilgisi ve iptal talebi iletilmemişse biletlerinizin iptal süreçlerinin, işlemlerinin başlatılamamış olduğunun göstergesidir. Uçuşlarınızın havayoluyla görüşülmek üzere  yapılacağı durumlarda iptal talep etmek için ve iptallerinizi gerçekleştirebilmek için  mutlaka 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimizi şimdi siz de arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bilet iptallerinizin hangi durumlarda gerçekleştiği hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 Uçak Bilet İptal Edilebilir mi?

Biletinizin iptali tarafımızdan talep edildiği tarihten itibaren, havayolu ile bağlantıya geçilerek aynı zamanda iptal edilebilir. Fakat bu bilginin sistemimizde yer alması dahilinde işlemin gerçekleştirileceğini bilmeniz gerekir.

 

En Uygun Uçak bilet iptali

 Bilet İptalinin Gerçekleşme Durumları

Bütün havayollarının kendi çapında bilet sınıfları vardır. Bu sınıflara uygun şekilde her birinin uygun ve birbirinden farklı kuralları da vardır. En Uygun sitesi üzerinden size uygun uçuşlarınızın  seçimlerini gerçekleştirdikten sonra yolcu bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz kısımda karşınıza uçuş kuralları alanı çıkacaktır. Burayı tıklamanız dahilinde  bilgileri almanız mümkün ya da kuralları daha iyi idrak etmek istiyorsanız ilgi ve alakayla detaylı bilgiler almak için 0850 333 88 88 numaralı telefondan çağrı merkezimizin destek hattına  ulaşarak bilet iptallerinizin hangi durumlarda gerçekleştiği hakkında  dilediğiniz bilgiye ulaşma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. En Uygun üzerinden yüzlerce uçuşu görüntüleyerek size uygun olanını seçebilirsiniz.

Enuygun uçak Bilet İptali Etme Şartları

Firmamızın daha önce de belirttiği gibi her havayolunun kendine has bilet iptal etme şartları vardır. Hepsi kendi içinde farklı şartlara sahip oldukları için genel olarak kabul edilmiş kurallara yer vererek burada En Uygun’un ele almış olduğu genel şartlardan bahsedeceğiz.

enuygun bilet iptal etme

Genel Kurallar

  • Her havayolu genel olarak biletlerinizi sıralı olarak kullanmayı kural olarak bildirmektedir. Böylece gidişlerde kullanmadığınız ya da iptal etmiş olduğunuz biletinizin dönüşleri de ait olunan havayolu tarafından otomatik iptal edilmektedir.
  • Herhangi bir gecikme yaşamak istemiyorsanız uçağınız uçuş saatinden 120 dakika önce havaalanında olmanız gerekmektedir. Bagajlarınızın tam kontrolü ve check-in işlemlerinizin eksiksiz bir şekilde tamamlanması tavsiye edilir.
  • Uçuşlarınızda herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda mevcut sınıftan üst sınıfa geçebilmek için sınıf farkı ücreti alınır.

Değişiklik

*Uçuşunuza 12 saatten fazla bir zamana sahipseniz 40  TL işlem bedeli uygulanır.

*Uçuşa 12 saatten daha az bir zaman varsa ücretlerinizin iadesi geri yapılmaz.

İptal

Ücretlerinizin iadesi yapılmayacaktır.

Enuygun İletişim bilgileri

Telefon Numarası: +90 850 333 88 88
Fax Numarası: +90 216 575 0142
E-posta: bilgi@enuygun.com
Ticaret Sicil Numarası: 686116

 

 

[jet_highlight color=”cyan”]Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cd. Allianz Tower 1/16 34750 Ataşehir İstanbul[/jet_highlight]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir