© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Digiturk Üyelik İptali

Digiturk Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1403 0
Digiturk Üyelik İptali 2021

Digiturk Üyelik İptali

Digiturk üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar yalnızca birkaç dakikalarını ayırarak bu işlemi yapabilmektedirler. Digiturk, Türkiye’de oynanan resmi spor müsabakalarının yayın haklarını elinde bulunduran, çeşitli dizi ve filmlerle birlikte yerel televizyon kanallarını da izleyebileceğiniz bir televizyon platformudur. Digiturk aynı zamanda mobil cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Milyonlarca abonesi olan Digiturk, aboneliklerini iptal ettirmek isteyen kullanıcıların bu isteklerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Digiturk üyeliğinizi iptal ettirmenin birçok yolu vardır. Aşağıdaki alt başlıkta Digiturk üyeliğinizi nasıl iptal ettireceğinizi öğrenebilir ve bu işleminizi belirtilen yollarla gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Üyeliğini İptal Etmenin Yolları

Kullanıcılar kimi zaman çeşitli nedenlerden dolayı Digiturk üyeliklerini iptal etmek istemektedirler. Bunu nasıl yapacaklarını merak eden kullanıcılar bu konuyu araştırmaktadırlar. Öncelikle Digiturk resmi internet sitesinden elde edeceğiniz fesih başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Bu formu doldurduktan sonra 0212 473 99 99 numaralı hatta faks göndermeniz gerekmektedir. Faks gönderme işlemini yapabilecek durumda değilseniz Digiturk üyelik iptali E-devlet kapısından da kolaylıkla yapılabilmektedir. E-devlet kapısına giriş yaparak Digiturk abonelik fesih başvurusu ekranına gitmeniz gerekmektedir. Bu ekranda ilgili alana doldurduğunuz fesih başvuru formunu yüklemeniz gerekmektedir.

Digiturk aboneliğinizi sonlandırmanın bir diğer yolu ise size en yakın Digiturk yetkili servisine gitmektir. Yetkili temsilci ile görüşerek fesih başvuru formunu vermeniz durumunda size yardımcı olunacak ve fesih işlemleriniz başlatılacaktır.

Bu işlemlerden herhangi birini yapmanız durumunda 24 saat içerisinde fesih işlemleri başlar ve bu işlemler yaklaşık 7 gün sürer. Fesih işlemi tamamlandıktan sonra ise cihaz teslimi yapılır.

Digiturk Üyelik İptali 2021

Digiturk İptal Edilen Üyelik Tekrar Açılır mı?

Digiturk üyeliğini iptal ettiren kullanıcılar bu üyeliklerini tekrar açtırmak istemektedirler. Digiturk üyeliğinizi iptal ettirdiğinizde bu işlemi geri alamazsınız fakat yeni bir üyelik açtırabilirsiniz. Yeni üyelik açtırdığınızda eski üyeliğinizden devam edemeyeceğinizi, yeni bir kontrat imzalamanız gerektiğini lütfen unutmayınız.

Yeni üyeliğinizi daha önce üyelik açtırırken izlediğiniz adımların aynısını izleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Yeni üyelik ile alakalı bir sorunuz varsa veya herhangi bir problem yaşıyorsanız 0212 473 73 73 numaralı Digiturk müşteri hizmetleri hattını arayarak müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilir ve gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Digiturk Üyelik İptali

Digiturk Üyelik İptali İçin Gerekli Belgeler

Digiturk üyeliğinizin iptal edilebilmesi için bazı belgeleri sağlamanız gerekmektedir. Bu belgelere eksiksiz olarak sahip olmanız durumunda Digiturk üyeliğiniz bir hafta içerisinde iptal edilecektir. Bu belgelerin hangileri olduğu aşağıda sıralanmıştır.

  • Digiturk üyelik iptal formu
  • Kimlik kartının önlü arkalı fotokopisi
  • İptal etme gerekçeniz
  • Üyeliğinizin numarası veya dijital kart numarası

Bu belgeleri temin ederek imza atmanız durumunda üyelik fesih işlemleri hızlı bir şekilde başlayacaktır. Bu belgelerden herhangi birine sahip olmadığınızda güvenlik gerekçesiyle üyelik iptali gerçekleştirilememektedir. Daha detaylı bilgi için Digiturk müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir