© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Cambly Hesap Silme

Cambly Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1081 0
Cambly hesap silme

Cambly Hesap Silme

Cambly hesap silme işleminin yapılıp yapılamayacağı uygulama kullanıcıları tarafından merak edilen bir konudur. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok iş, eğitim online olarak yapılabilmektedir. Yeni şeyler öğrenmek ise artık eskisi kadar zor değildir. Çünkü genel olarak bakıldığı zaman her şey kişilerin elinin altında bulunuyor. Yalnızca bir akıllı telefon ve internet bağlantısı sayesinde yeni bilgilere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Cambly kişilerin kolay bir şekilde İngilizce öğrenebilmesi için geliştirilmiş bir uygulamadır. Çoğu kişi için yeni bir dil öğrenmek hayli zor bir iştir. Ancak çeşitli uygulamalar sayesinde daha kolay bir şekilde dil öğrenilebilmektedir. Özellikle tüm dünyada kabul görmüş bir dil olan İngilizce birçok kişi tarafından öğrenilmek istenmektedir. Cambly uygulamasına üye olarak derslere kısa bir süre içinde başlanabiliyor.

Hesap Dondurma İşlemi

Cambly hesabınızı tamamen kapatmak yerine geçici süreliğine dondurmak istiyor olabilirsiniz. Eğer daha sonra yeniden uygulamayı kullanmak gibi bir düşünceniz varsa hesabı kapatmaktansa dondurmak daha iyi olacaktır. Böylelikle hesabınızı yeniden aktif hale getirdikten sonra kaldığınız yerden devam etme şansınız olacaktır. Cambly hesap dondurma adımları:

 • Cambly web sitesine giriş yapınız.
 • Kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriniz.
 • Daha sonra ise profilinize girmeniz gerekecektir.
 • Profil sayfasında bulunan ‘ayarlar’ kısmına giriniz.
 • Bu sayfada karşınıza çıkacak olan ‘üyeliğimi dondur’ seçeneğine tıklayınız.

Kullanmış olduğunuz dönem sayısı kadar dondurma şansınız bulunmaktadır. Üyeliği 4 kez satın aldıysanız 4 kez hesabınızı dondurmanız mümkün olacaktır.

Cambly hesap silme

Hesap Silme Adımları

Cambly uygulamasını kullanarak yeterince İngilizce öğrendiğinizi düşünüyorsanız ya da uygulamaya yeteri kadar vakit ayıramadığınız için artık üyelik satın almak istemiyorsanız hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Cambly hesap silme işleminin adımları da en az dondurma adımları kadar kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Cambly hesap silme adımları:

 • İlk yapmanız gereken https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr/requests/new linkine tıklamak olacaktır.
 • Açılacak olan sayfada ‘abonelik’ seçeneğine tıkmanız gerekmektedir.
 • Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi yazınız.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ‘Aboneliğimi sonlandırmak istiyorum’ seçeneğine tıklayınız.
 • Hesabınızı neden kapatmak istediğinizi kısaca belirtebilirsiniz.

Bu adımları sırasıyla yerine getirerek kısa süre içinde hesabınızın iptaliniz gerçekleştirebilirsiniz.

Cambly Hesap Silme

Cambly hesabınızı yukarıdaki adımları takip ederek kısa süre içinde kapatabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken bazı durumlar bulunuyor. Üye olurken farklı kampanyalardan faydalanarak ödeme yapılabiliyor. Hesap silme işleminde faydalandığınız kampanyalar ödemeden düşülmektedir. Bunun yanı sıra taksitli olarak yapılan ödemeler taksit döneminiz geldiğine hesabınıza yansıyacaktır.

Cambly uygulaması oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden hesap silme işlemlerinde, dondurma işlemlerinde ya da geri ödeme işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Cambly hesap silme işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız bunu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz hesabınızı tamamen kapatmak yerine dondurabilirsiniz. Çünkü hesabınızı tamamen kapattığınız takdirde bütün ilerlemeleriniz silinecektir. Daha sonra yeniden üyelik oluşturmaya karar verirseniz baştan başlamanız gerekecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir