© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Bla Bla Car Hesap Silme

Bla Bla Car Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1098 0
bla bla car hesap silme

Bla Bla Car Hesap Silme

Bla Bla Car hesap silme işlemi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bla Bla Car platformunu kullanmak için dilerseniz web site üzerinden dilerseniz uygulama üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Firma Fransa merkezlidir. 2006 yılında kurulan firma günümüzde şehirlerarası yolculuk yapacak olan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sizinle aynı istikamete gidecek olan araçları bulabilirsiniz. Daha sonra ise bu araçlardan birine rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yolculuğa başladığınız zaman ise araç sahibine gerekli olan ücreti verebilirsiniz. Koltuk başına düşen belli bir ücret bulunuyor. İki kişilik rezervasyon yaptırırsanız ücreti buna göre ödemeniz gerekmektedir. Uygulama kullanımı genel olarak ücretsizdir.

bla bla car hesap silme

Bla Bla Car Üyelik Silme

Bla Bla Car uygulaması yalnızca rezervasyon yaptıran kişiler için değil aracına yolcu alacak kişiler için de oldukça avantajlıdır. Çünkü yol masrafları araçta yolculuk yapacak kişi sayısına göre bölünmektedir. Uygulama oldukça güvenlidir. Ancak uygulamada kimlerin ilan açtığı tam olarak bilenemeyeceği için bu durum biraz tehlikeli olabiliyor. Ancak masraf konusunda diğer ulaşım araçlarına göre oldukça uygundur.

Uygulamada ister ilan oluşturmak isteyin, isterseniz oluşturulan ilanlara bakmak isteyin üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri oldukça kısa sürmektedir. Uygulamayı kullanan kişiler işleri bittikten sonra ya da uygulamayı kullanmaktan vazgeçtikleri zaman üyeliklerini silmek isteyebiliyor. Siz de üyeliğinizi silmek istiyorsanız gerekli olan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Hesap Silme Adımları

Bla Bla Car hesap silme işlemi için gerekli olan adımlar:

 • Öncelikle Bla Bla Car uygulamasına giriniz.
 • Daha sonra ise profilinize giriniz.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfanın sol alt kısmında ‘hesabı kapat’ seçeneğini görebilirsiniz.
 • Hesabımı kapat seçeneğine tıkladıktan sonra hesabınızı neden kapatmak istediğinizi belirtmeniz istenecektir.
 • Daha sonra uygulamayı tavsiye edip etmeyeceğiniz size sorulur.
 • Bu sorulara cevap verdikten sonra varsa siteyle ilgili önerilerinizi yazabilirsiniz.
 • Son olarak hesabımı kapat seçeneğine tekrar tıklayınız.

Bla Bla Car hesabınızı kapatmak istiyorsanız bahsedilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bahsedilen adımlar sayesinde hesabınız dakikalar içinde kapanmış olacaktır. Bla Bla Car sitesine üyeliğiniz sonlandıktan sonra işlem yapmanız mümkün olmayacaktır.

bla bla car hesap iptali

Üyelik İptali

Bla Bla Car üyelik iptali işleminden sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Aynı hesabı yeniden aktifleştirmek mümkün olmayacaktır. Bu yüzden hesabınızı kapattıktan sonra yeniden uygulamayı kullanmak isterseniz farklı bir e-posta ile yeniden üyelik oluşturmanız gerekecektir. Yeni üyelik sayesinde sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bla Bla Car hesap silme işlemi kişilerin düşündüğü kadar zor değildir. Web sitesi üzerinden hesap silme adımları takip edilebileceği gibi aynı şekilde uygulama üzerinden de takip edilebilmektedir. Böylelikle kişiler kendilerine kolay gelen yolu tercih ederek kısa süre içinde üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Siz de gerekli adımları takip ederek sorunsuz bir şekilde üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir