© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Bim Ürün İadesi

Bim Ürün İadesi

admin admin - - 4 dk okuma süresi
759 0
bim ürün iade

Bim Tarihi

Bim ürün iadesi konusuna başlamadan önce sizelere bim’den bahsedeceğim .Ülkemizdeki en yaygın perakende mağazalarından biri olan BİM (United Stores Inc.), ilk olarak 1990’lı yıllarda 21 mağaza ile faaliyete başlamıştır. Bimi’nin mottosu temel gıda ürünlerini ve birçok ürünü en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla sunmak olsa da, kendi markalarının kalite açısından bilinen markalardan biraz daha geride olduğu açıktır. Ancak satılan ürünlerin fiyat-kalite oranının yüksek olması ülkemizdeki en popüler mağazalardan biri olmasının sebebidir.

2020 yıl sonu itibarıyla Türkiye’de 8. 07 mağaza bulunuyor. Türkiye dışında Fas ve Mısır gibi ülkelerde de faaliyet gösteren Bimi’nin bu ülkelerde 1.000’e yakın mağazası bulunuyor. Buradan Bimi mağazaları ve şubelerinin nerede olduğunu ve şehrinizde Bimi mağazası olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

bim sipariş takibi BİM demek ne demek

BIM Nedir? BIM (Building Information Modeling: Yapı Bilgi Modellemesi, Yapı Bilgi Sistemi) en temel tanımı ile; birbirinden farklı mimari projelerin tasarımında, inşasında ve sürdürülmesinde görev üstlenenlerin ortak olarak yararlanabileceği 3 boyutlu bir bilgi paylaşım sürecidir.

Bim’de Ürün İade Süreci

bim Müşterilerine “koşulsuz para iade garantisi” sunarak hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir. BİM’den satın aldığınız ürünleri size en yakın BİM mağazasına hiçbir gerekçe göstermeden ve iade süresi sınırlaması olmaksızın ürün fişine eklenebilecek kredi kartı dekontu ile birlikte iade edebilirsiniz.

Bim alışverişi sonrası kesinlikle alışveriş fişinizi ve kart slip’inizi kaybetmeyiniz sizlerden isteyeceklerdir bim persolleri ona göre bim ürün iadesi Gerçekleştirip size iade edecektir.

Bim’de Online Alışveriş

Bim, 2021 yılı sonunda online mağazaya katıldı. Şu anda sadece beyaz eşya ve elektronik ürünlerin yer aldığı Bim uygulaması ile ev aletleri ve elektronik ürünleri Bim kalitesinde ve fiyatında sipariş verebilirsiniz. Bim uygulamasının linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Bim Aktüel ürünler

Her hafta yeni ürünlerle birlikte çeşitlik ürünler gelmesiyle birlikte bim’in kendi sitesinde yada uygulamasından takip ederek  ve buna benzer bazı siteler aktüel ürünleri paylaşmaktadır.  Kolay bir şekilde aktüel ürünlerine ulaşıp o hafta yada sonraki hafta bim’de neler geldiğini görebilirsiniz.

 

Bim Ürün İadesi
Bim Ürün İadesi

BİM Aktüel ürünleri Ne Zaman?

“Aktüel ürünler”, stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, BİM mağazalarında her hafta Salı ve Cuma günleri satışa sunulan ürünlerdir.

BİM kaç çeşit ürün var?

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 850 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir