© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1250 0
Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bilyoner kullanıcıları da diğer uygulamaların kullanıcıları gibi zaman zaman üyeliğini iptal etmenin yollarını araştırıyor. Üyeliğini devam ettirmek istemeyen ya da farklı üyelikler gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için bu yazımızda Bilyoner üyelik iptalinin yollarına yer verdik. Sizler de hesabınızı silmek ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız bu yolları takip ederek Bilyoner üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal sebebiniz her ne olursa olsun Bilyoner hesabınızı dakikalar içerisinde pasif hale getirmeniz mümkündür. Peki, Bilyoner üyelik iptali nasıl yapılır?

Bilyoner üyelik iptali için ilk olarak Bilyoner.com adresi üzerinden hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesaba giriş gerçekleştirmenizin ardından hesabım seçeneğine girin ve buradan kişisel bilgilerim kısmına geçiş gerçekleştirin. Kişisel bilgilerim bölümünde yer alan “üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız tıklayın” kısmına tıkladıktan sonra Bilyoner hesabınızı dakikalar içerisinde pasif hale getirebilirsiniz. Bilyoner üyelik iptali bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bilyoner Hesabı Nasıl Silinir?

Bilyoner hesabını silmenin pek çok yolu vardır. Sebebiniz her ne olursa olsun Bilyoner hesabınızı silmek için aşağıda yer alan yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Hesap silme işleminiz sonrasında hesabınızı yeniden aktif hale getirmeniz mümkündür.  İşte Bilyoner hesabı nasıl silinir sorusunun cevabı;

  • 0850 272 0 272 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Bilyoner hesabınızı silmeniz mümkündür.
  • “Bize Yazın” sayfasından talep oluşturarak Bilyoner hesabınızı silebilirsiniz.

Bilyoner hesabınızı tekrar aktif hale getirmek içinse aşağıda yer alan seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

  • Bilyoner.com web sitesi üzerinden Şifremi Unuttum sayfasına girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.
  • 0850 272 0 272 numaralı Müşteri Hizmetleri hattını arayarak hesap aktif etme talebinde bulunabilirsiniz.
  • “Bize Yazın” sayfasından talep oluşturarak kısa süre içerisinde Bilyoner hesabınızın aktif hale getirilmesini sağlamanız mümkündür.

Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Bilyoner Üyeliği Yeniden Nasıl Aktif Edilir?

Çeşitli sebeplerden ötürü Bilyoner hesabını silen ya da iptal eden kişiler sıklıkla Biyoner üyeliği yeniden nasıl aktif hale getirilir sorusunun cevabını araştırıyor. Bilyoner üyelik aktif etme işlemi, üyelik iptalini gerçekleştiren kişinin iptalden vazgeçmesi durumunda gerçekleştirilebilmektedir. Üyeliğini yeniden aktif hale getirmek isteyen kişi Bilyoner müşteri hizmetlerini arayarak talebini bildirebilir. Bilyoner yetkililerinin gerekli bilgileri alması sonrasında kısa süre içerisinde hesap aktif hale getirilecektir. Bunun yanı sıra web sitesinde bulunan “Şifremi unuttum” butonuna tıkladıktan sonra gelen  “Üyelik aktifleme” butonuyla da Bilyoner üyelik aktif etme işlemi gerçekleştirilebilir. Bilyoner resmi web sitesi üzerinden bu yolla üyelik aktifliği gerçekleştirmek için tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir