© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Avast Üyelik İptali

Avast Üyelik İptali

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1354 0
Avast Üyelik İptali

Avast Üyelik İptali

Avast Üyelik İptali, işlemi için çok zorlanmadan herkes kolayca yapabilsin diye bu makalemizde sizlere anlatmaya karar verdik öncelikle avast nedir ? ne işe yarar diye merak edenler için ufak bilgi sonrası diğer detaylara geçeceğim. Avast Türkiye de en çok tercih edilen programlardan bir tanesi olmakla birlikte kullanışlı ve arayüzü gayet güzel  ve demo süresi veren  kullanıcılarına o deneyimi yaşatan bir yazılımdır.

Diğer özelliklerinden bahsedelim sizlere Avast başka ne tür özellikleri ve telefonda ve bilgisayarda ki amaçları nedir sizlere onu biraz anlatalım.

Avast Ücretsiz Sürümü Nasıl Kullanılır

Avast öncellikle kullanıcıların deneyimi ölçmek daha onlara daha iyi hizmet vermek adına kendilerin politikası olan  ve kullanıcıları için sunulmuş  bir kolaylık olan ücretsiz deneme sürümünü kullanıcıların deneyimine sunuyor. Daha sonra kullanıcılar beğendikleri takdirde ücretli sürümüne rahatlıkla kolay bir şekilde geçebiliyor..

Ücretsiz sürümünü kullanmak için korsan yazılım olmadan  direk şu linkten resmi sitesi üzerinden programı indirebilirsiniz.https://www.avast.com/tr-tr/download-thank-you.php?product=FAV-PPC&locale=tr-tr&ppc=z3&ppc=z3  bu linke tıklayarak Resmi internet sitesinden programı indirebilir, ve kullanmaya ücetsiz şekilde başlayabilirsiniz. bu işlem için kesinlikle ücret konusu yoktur. ek bir ücret dahi çıkmayacaktır  ancak programın üst sürümlerine ve daha geniş kapsamlı kullanımlar için satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Avast Üyelik İptali

Avast Abonelik İptal Etme

Avast Üyelik İptali İşlemi ,  Avast ücretsiz sürümünü kullandınız ve ücretli paketleri alarak devam etmek istedin ek ücretleri ödediniz.  bunlardan sıkıldınız yada farklı bir program kullanmak istiyorsunuz ama aboneliği iptal etmek istiyorsunuz o zaman haydi iptal etmeye geçelim direk sizlere nasıl iptal edeceğinizi yazalım.

İşlemler sırayla şu şekilde devam edebilirsiniz ;

  • Avast hesabınıza giriş yapın.
  • Sonrasında ise avsat aboneliklerinizin bulunduğu sayfayı açmanız gerekir.
  • Bunun için karşınıza çıkacak olan ekrandan lisansın bulunduğu sayfaya ulaşmalısınız.
  • Mevcut aboneliğiniz lisans sayfasında görüntülenir.
  • Bu sayfada otomatik yenilemeyi tekrar başlatarak hesabınızı tekrardan aktifleştirmiş olursunuz.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir