© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Digital Land Üyelik İptali

Digital Land Üyelik İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1065 1
Digital Land Üyelik İptali

Digital Land Nedir

Dijital ülke Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom abonelerine özel haklar sunan bir dijital servistir. Digimaa’nın hizmet bedeli aylık 68 TL’dir ve iptal edilmediği sürece her ay sürekli olarak yenilenir. Kullanıcılar hizmetten mobil internet üzerinden yararlanabilmektedir.

Dijital Land İletişim

Digimaa’nın müşteri hizmetleri numarasına online olarak 0850 545 42 22 adresinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak talebinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Digital Land para iadesi sunuyor mu?

Bu tür abonelik hizmetleri için geri ödeme yapılmaz. Aboneliğinizi iptal ederseniz, sizden artık ücret alınmaz ve aboneliğiniz iptal edilir.

Özel numaralara kısa mesaj gönderemiyorum

Kısa mesaj kullanımını özel haneli numara ile sınırlandırdıysanız, kullandığınız operatörün müşteri hizmetlerini arayarak aboneliği iptal edebilirsiniz. Aradığınızda sorununuzu anlatın ki işlemi hızlı bir şekilde tamamlayabilin.

 

Digital Land İptali

Digital Land Üyelik İptali etmek isteyen kullanıcılar  için hazırlanan makalemiz de  digital land nasıl iptal edeceklerini anlatmadan önce biraz anlatalım digital land nedir  ne işe yarıyor.  Digital Land Hangi operatörü kullanıyorsanız  hiç farketmeksizin sizlere  belli bir ücret karşılığı operatörlerin sizlere sunduğu dünyanın  Avantajlarından  faydalanma şansı bulursunuz.

Digital Land üyeliğinizi istediğiniz an kullanabilir avantajlarından faydalanabilirsiniz.  Üyeliği başlattığınız andan itibaren ayrıcaklıklarından faydalanmaya başlayabilir ve digital land  ayrıcalığını ve güzelliğini yaşamış olursunuz.  Digital land üyeliğinizi başlatıktan sonra size gelecek olan dijital ortamlarda aktif şekilde fırsatları yakalama şansını yakalamış olursunuz.

Digital Land Üyelik İptali

 

Digital Land Üyelik Nasıl İptal Ettirilir

Digital Land Üyelik iptali ,  için basit işlemler yaparak iptal edebilirsiniz.  üye olduktan bir süre sonra istenilen üyelikleri  iptali her zaman mümkündür.  İptal ettirmek için Digital Land , kullanılan Operatörü Vodafone , Turkcell , Ve Türk telekom müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirmek birinci yoldur. Çağrı Merkezleri  aracılığı ile Digital Land üyeliğinizi iptaleni daha kısa yoldan ve daha hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Yada şu şekilde iptal ettirebilirsiniz ;

 

Digital Land servisini iptal etmek için: iptal digitalland2 yazıp 3544’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Digital Land üyelik iptalleri için diğer yöntem operatörlerin resmi internet siteleri üzerinden Digital Land üyelik iptal başvurularını yaparak iptal edebilirsiniz.

Digital Land Şikayetvar

Digital Land  İptalleri denediniz ve halen müşteri hizmetleri yada sms karşılığı gelmediğini düşünüyorsanız bir başka yöntem ile onların size ulaşmasını sağlayarak iptal ettirebilirsiniz evet yanlış duymadınız siz ulaştınız ama iptal etmiyorlar yada olmuyor başka bir çözüm yoluna geçelim hemen.

Şikayet var sitesine yazarak sorunlarınızı dile getirirseniz sizlere daha kısa zamanda ulaşabilirler ve ücretsiz şekilde üyeliklerinizi iptal ederek kurtulabilirsiniz.

Umarım bu makalemizden memnun kaldınız sizlere en kısa yoldan digital  Land üyelik iptali’ni anlattık  iptal edemediyseniz makale altında yorum atarak sorunlarınızı yazabilirsiniz.

 

E-devlet üzerinden hat iptali nasıl yapılır?

E-devlet üzerinden  de  kolayca iptal edebilirsiniz artık. Kimlik kartınız yada bankacılık uygulamaları  üzerinden  E-Devlet’e  giriş yapabilirsiniz. Daha sonra iptal etmek istediğiniz aboneliği seçin , Abone sorgulama bağlantısına tıklayarak karşınıza çıkan ” Fesih Başvurusu Yap”  sekmesinden iptal işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Digital Land nedir

Digital Land Üyelik İptali Sonrası İade OIur mu ?

Digital Land üyeliği sonrası ücret iadesi yapılacak bir durum olmaz. Digital Land, sizden ücretini aldığı paketler için gerekli hizmeti verir ve bu nedenle aboneliğin iptali sonrasında herhangi bir ödeme yapılmaz.

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Erol debreli - -

    DAHA ONCE BUNA BENZER BASKA SİTRLERDENDE BASİMA GELDİ HİC ALAKAM OLMADİGİ HALDE MAC ABONELİGİMİ YOK BAŞKA BAŞKA ABONELİKLERMİ BUNLAR RESMEN DOLANDİRİCİLİK YAPIYORLAR !!! MALESEF DEVLETTE BUNLARA BİR ŞEKİLDE YOL VERİYOR !!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir